Ezis jauniešu idejām sarušinājis 1068 eiro

Ezis jauniešu idejām sarušinājis 1068 eiro

Valmieras pilsētas dzimšanas dienas laikā valmierieši un pilsētas viesi varēja atnākt uz Ezīša migas telti, veikt savu laimīgo griezienu un tā izlozēt kādu no Ezīša atbalstītāju sarūpētajiem labumiem. Šogad VNF JIL jaunieši bija īpaši uzcītīgi pastrādājuši – balvu fondā bija 400 lieliskas dāvanas no dažādiem Vidzemes uzņēmumiem un atbalstītājiem. Tāpēc arī ezīša guvums ir lielāks nekā citkārt, par ko JIL jauniešiem ir liels prieks!

 

Pasākumā piesaistītā nauda tiks ieguldīta Valmieras novada jauniešu iniciatīvās, palīdzot tām īstenoties caur fonda jauniešu īstenotiem projektu konkursiem. Pateicoties fonda jauniešu rīkotajiem konkursiem, VNF JIL darbības laikā atbalstītas 56 idejas visdažādākajās jomās. Iespējams, pēdējos gados esi ko vairāk dzirdējis par pārvērtībām Valmieras Jauniešu mājas virtuvē vai Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas teātra klasē. Varbūt esi pārlapojis ar teātra sporta tehnikas rokasgrāmatu vai dzirdējis spēlējam grupu “Piektdiena”, kura, cerams, vēl šogad tiks pie jaunām bungām ar JIL atbalstu.

 

Par veiksmīgu labdarības akcijas “Ezīša miga” norisi lielu paldies sakām ikvienam “Ezīša migas” viesim, Valmieras Kultūras Centram par nodrošināto atrašanās vietu Valmieras pilsētas svētku laikā, kā arī Zemessardzes speciālo psihaloģisko operāciju atbalsta vadam, “Abula” SIA Brenguļu alus darītavai, SIA “R.AU” autokopšanai, SIA “Austris AG”, cigoriņu kafejai “Alīda”, SIA “CIETAIS RIEKSTS”, Fondam “Iespēju tilts”, ”Valmieras TIC”, “Skrīveru saldumi”, skaistumkopšanas salonam “Tadum”, SIA “Aktīvā tūrisma centrs Eži”, SIA “Zarupi”, “Vaidavas Ceramics”, “ELES Baloni”, pilsētas galerijai “Valleta”, “Valmiermuižas alus darītava”, SIA “Vidzemes koncertzāle Cēsis”, AS ‘”Latvijas valsts meži”, SIA “TEHAUTO”, “IK Aeterna”, SIA “Valmieras ūdens”, “LILLLASLAVENDER”, SIA “GANDRS”, “Gaujas Tramvajs”, SIA “ARTIFEX PLUS”, “Tipogrāfija Līga”, Valsts Policija, “Vidzemes papīrs”, “Shpats and sons SIA” , SIA “WoodHeart”, apgādam “Zvaigzne ABC” un amatniekam Andim Grīnvaldam. Liels paldies arī Valmieras Jaunatnes centram “Vinda” un VNF JIL domubiedriem – Jānim, Kitijai, Lūcijai, Oto,Artūram par ieguldījumu “Ezīša migas” īstenošanā!

 

Uz tikšanos nākamajā “Ezīša migā”! Katra iegādātā biļete ved uz jauniešu ideju īstenošanu! Vairāk informācijas par VNFJIL atradīsiet šeit: http://vnf.lv/lv/jauniesi