Daudzbērnu ģimenes ciemojas Radio Skonto

Daudzbērnu ģimenes ciemojas Radio Skonto

Jau trešo gadu vietējie uzņēmumi un “Radio Skonto Vidzeme” iepriecināja daudzbērnu un mazturīgās ģimenes no Rūjienas, Mazsalacas, Burtnieku un Naukšēnu novadiem, sagādājot noderīgas un mīļas dāvanas. Gada nogalē 11 ģimenes ciemojās radio studijā, kur iepazina radio ētera pusi un saņēma sarūpētās paciņas.

 

Radio Skonto sagaidīja ģimenes ar sagatavotiem muzikāliem priekšnesumiem. Noskanot melodijām un dziedot līdzi zināmajiem dziesmu vārdiem, ciemiņi ķērās klāt krāsainu rotājumu izgatavošanai, ar ko vēlāk paši izpušķoja radio studiju. Radio balss Ģirts Jaunzems iepazīstināja ciemiņus ar ētera studiju. Pašiem mazākajiem vislielāko gandarījumu sagādāja iespēja iemēģināt vietu un nobildēties pie radio dīdžeja pults. Vietējo uzņēmēju gādāto hokeja nūju, medus burku un kino biļetes ģimenes apmainīja pret pantiņiem un novēlējumiem viens otram. Ģimenes priecājās par dāvanām un jauko dienu, esot visiem kopā.

 

Šāda akcija norisinās jau trešo reizi, ko organizē “Radio Skonto Vidzeme” kopā ar saviem reklāmas partneriem un Valmieras novada fondu. Paldies sakām Rūjienas pašvaldībai par transporta nodrošināšanu, novadu sociālajiem darbiniekiem par palīdzību attiecībās ar ģimenēm un Sannijai Kalniņai par organizatorisku atbalstu.

 

Valmieras novada fonds ir mūsdienīga vietējā labdarības organizācija, kas mudina vietējos iedzīvotājus ziedot, iesaistīties brīvprātīgajā darbā un citā veidā atbalstīt sabiedrības vajadzības.