Ceļo uz uguns zemi Azerbaidžānu tepat Valmierā!

Ceļo uz uguns zemi Azerbaidžānu tepat Valmierā!

Laikā, kad ceļot uz tālām un neiepazītām zemēm nav ieteicams, jāpalūkojas apkārt un jācenšas iepazīt citādais tepat Latvijā, tāpēc Valmieras novada fonda Eiropas Solidaritātes korpusa brīvprātīgie aicina ikvienu interesantu atnākt uz Azerbaidžānas kultūras pēcpusdienu 27. augustā Valmieras Jauniešu mājā.

 

Nāc un iepazīsti valsti, kas atrodas starp divām pasaules daļām (Eiropu un Āziju), tiek saukta par uguns zemi un pasaulē izslavēta ar savu ģeogrāfisko dažādību, iedzīvotāju viesmīlību un seno tējas kultūru.

 

Kopā ar Valmieras novada fonda Eiropas Solidaritātes korpusa brīvprātīgajām meitenēm no Azerbaidžānas varēsi atraktīvā veidā iepazīt uguns zemes kultūras bagātības, tradicionālo saldumu gatavošanu (arī degustēšanu) un izslavēto viesmīlību. Papildus tam varēsi iepazīt Eiropas Solidaritātes korpusu, uzzinot, kā ir būt ārzemju brīvprātīgajām Latvijā un kā - doties brīvprātīgajā darbā uz ārzemēm.

 

Pasākumu iesāksim ar sarunām par Eiropas Solidaritātes korpusu, kas piedāvā jauniešiem no 18 līdz 30 gadiem doties pilnībā apmaksātā brīvprātīgā darba projektā līdz pat gadam uz kādu no Eiropas valstīm. Ar savu pieredzi dalīsies Samanta Berga, kas no oktobra līdz maijam septiņus mēnešus dzīvoja Azerbaidžānā un bija brīvprātīgā jaunatnes organizācijā, kā arī meitenes Sabine un Nigar, kas jau no rudens dzīvo Valmierā kā Eiropas Solidaritātes korpusa brīvprātīgās.

 

Pēc pieredzes stāstiem praktiski darbosimies, gatavojot Azerbaidžānas saldumus pahlavas un šekerburas. Būs našķi, tēja, interesanti stāsti, praktiskas darbnīcas, mūzika, dejas, balvas un jaunas zināšanas.

 

Pievienojies mums šajā pēcpusdienas ceļojumā uz uguns zemi Azerbaidžānu!

Pasākums ir bezmaksas un notiks Valmieras Jauniešu mājas pagalmā.

 

Reģistrējies: ej.uz/AZVALM 

 

Pasākumu atbalsta Azerbaidžānas vēstniecība Latvijā un Eiropas Savienības Eiropas Solidaritātes korpuss, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.