Bumbu rallijs piesaista 2000 eiro labdarībai

Bumbu rallijs piesaista 2000 eiro labdarībai

Ar intrigu un skaistu skatu 5. jūlijā Gaujas Kazu krācēs noslēdzās Valmieras novada fonda (VNF) rīkotais Labdarības bumbu rallijs. Visi dalībnieki var būt lepni, ka kopā esam papildinājuši programmas “Sev, tev, novadam” krājkasīti Valmieras apkaimes iniciatīvām par 2007 eiro. Rallijā arī noskaidrojām 22 laimīgos, kas saņem vietējo sponsoru dāvātās balvas.

 

Lai arī Latvijas straujākā upe meta pamatīgu izaicinājumu, paceļot ūdens līmeni par metru virs normas, tas neapturēja Bumbu ralliju mesties valmieriešu iemīļotajās krācītēs. Pārsimts azartiskākie dalībnieki un svētku viesi sekoja līdzi, kā 1403 bumbiņas, izdaiļojot upi un cīkstoties ar Gaujas straumi, peldēja pēc balvām.

 

Lūk, ātrāko bumbiņu īpašnieki:

 1. Roberts Fokerots  (bumbiņas Nr. 291)

 2. Kristers Grīva   (bumbiņas Nr. 576)

 3. Māris Bošs   (bumbiņas Nr. 938)

 4. Kristīne Voroņina   (bumbiņas Nr. 1)

 5. Elīza Kūkoja  (bumbiņas Nr. 939)

 6. Elīna Akmentiņa  (bumbiņas Nr. 572)

 7. Evija Frīdberga  (bumbiņas Nr. 343)

 8. Dailis Kaimiņš  (bumbiņas Nr. 149)

 9. Džeks Leilands  (bumbiņas Nr. 1032)

 10. Katrīna Kuraša  (bumbiņas Nr. 1081)

 11. Elīna Leimane  (bumbiņas Nr. 194)

 12. Armands Grāvelis  (bumbiņas Nr. 608)

 13. Alīna Ķirse  (bumbiņas Nr. 1624)

 14. Ieva Jete Jansone  (bumbiņas Nr. 1022)

 15. Marita Grāvele  (bumbiņas Nr. 1760)

 16. Karlīne Briede  (bumbiņas Nr. 581)

 17. Aivars Ķizulis  (bumbiņas Nr. 174)

 18. Jānis Millers  (bumbiņas Nr. 1019)

 19. Markus Dzalbs  (bumbiņas Nr. 748)

 20. Laura Melece  (bumbiņas Nr. 803)

 21. Timurs Bludens  (bumbiņas Nr. 452)

 22. Eva Meļķe  (bumbiņas Nr. 280)

 

Lielu paldies sakām visiem, kas piedalījās. Jau šajā rudenī Bumbu rallijā iegūtie līdzekļi atbalstīs Valmieras apkaimes iedzīvotāju labās idejas un vēlmi padarīt novadu un pilsētu sakoptāku un pievilcīgāku sev un apkārtējiem cilvēkiem. Naudu pievienosim projektu konkursa “Sev, tev, novadam” uzkrājumam.

 

Par dāsno balvu grozu paldies sakām: “Aerodium”, “Dreibants & Sirmais”, SPA salonam “Līga”, Valmieras Drāmas teātrim, kinoteātrim “Gaisma”, džeza restorānam – klubam “Parks”, kafejnīcai “Jauna saule”, autoservisam “AutoNeo”, veikaliem “Agate”, “Austris”, “Kunturi”, “Purnavu muiža”, naktsklubam “Multiklubs”, fitnesa un veselības centriem “Spēka pasaule”, “Bimini”, “Jogo vesels”, vietējiem uzņēmējiem “Vaidava Ceramics”, “R Chocolate”, “Latvijas Piens”, “Rūjienas saldējums”, “Nova” un Basketbola klubam “BK Valmiera”.

 

Īpaši sirsnīgu paldies sakām tehniskajiem atbalstītājiem, kas ļāva samazināt organizatoriskās izmaksas: SIA “Delve 2”, airēšanas klubam “Straume”, jaunsardzes vienībai “213. leģions”, biedrībai “Spēka pasaule”, tipogrāfijai “Lapa”, SIA “MG Show”, aktīvā tūrisma centram “Eži” un Valmieras Kultūras centram.

 

Labdarības bumbu rallijs ir sacensības Gaujas Kazu krācēs Valmieras pilsētas svētku laikā, kur, iepriekš iegādājoties biļeti par 2 eiro, iedzīvotāji iegūst numurētu bumbu, kas Gaujā “peld” pēc balvām. Šis ir viens no veidiem, kā fonds piesaista finansējumu projektu konkursam “Sev, tev, novadam”, kas atbalstīs iedzīvotāju iniciatīvas Valmierā, Mazsalacas, Rūjienas, Naukšēnu, Burtnieku, Beverīnas un Kocēnu novados.

 


Pievienotā galerija: