Brīvprātīgā darba tirgū pārdos 50 vakances Valmierā

Brīvprātīgā darba tirgū pārdos 50 vakances Valmierā

Jau šo sestdien, 2. aprīlī, plkst. 11.00-13.00 laukumā pie Valmieras Kultūras centra notiks Brīvprātīgā darba tirgus, kur aicināts ikviens, kurš vēlas atrast sev interesantu un noderīgu brīvprātīgā darba iespēju Valmierā. Tirgū pulcēsies 11 Valmieras nevalstiskās organizācijas (NVO) un pašvaldības iestādes, kuras piedāvā 50 dažādas iespējas, kā palīdzēt citiem un vienlaikus attīstīt savas prasmes.

 

Brīvprātīgā darba tirgū varēs uzzināt par visdažādākajām brīvprātīgā darba iespējām Valmierā, sākot no pasākumu dekorēšanas vai video montēšanas līdz pat galda spēļu pēcpusdienu organizēšanai bērniem, jauniešiem un sirmgalvjiem, lasīšanas priekšā cilvēkiem ar redzes traucējumiem un vēl daudzas citas. Papildus radošajām aktivitātēm tirgus apmeklētāji varēs aprunāties ar organizācijām un noskaidrot sev interesējošus jautājumus, piemēram, par nepieciešamajām prasmēm un darbošanās laiku.

 

Sestdienas tirgū vakances piedāvās bērnudārzs “Kārliena”, Jauniešu ideju laboratorija, Kristīgais žēlsirdības centrs, Pūriņu skola, Starptautiskās Policijas asociācijas Latvijas biedrība, Valmieras pilsētas pansionāts “Valmiera”, Valmieras novada fonds, Valmiermuižas kultūras biedrība, Valmieras Amatnieku parka fonds, Valmieras Jaunatnes centrs “Vinda” un Valmieras pilsētas pensionāru biedrība.

 

Brīvprātīgā darba tirgus apmeklētāji iegūs katalogu, kurā būs apkopota informācija par visām Valmieras NVO un pašvaldības iestādēm, kur izmēģināt visdažādākos brīvprātīgā darba veidus aprīlī un par to saņemt uzlīmi katalogā. Aprīļa beigās uzcītīgākie brīvprātīgā mēneša dalībnieki, kuri būs sakrājuši četras uzlīmes no dažādām organizācijām, iegūs ielūgumu uz Ausekļa Limbažu teātra izrādi “Spītnieces savaldīšana” jaunajā koncertzālē “Valmiera” Vecpuišu parkā.

 

Uzzināt vairāk par visām organizācijām, kas piedāvā brīvprātīgā darba iespējas Valmierā, varēs ne tikai Brīvprātīgajā darba tirgū, bet arī šo organizāciju individuāli rīkotajās Atvērto durvju dienās visa aprīļa mēneša garumā var ŠEIT. Kopumā brīvprātīgā darba iespējas aprīlī piedāvās 19 organizācijas – tās, kas piedalījās Brīvprātīgā darba tirgū un citas.

 

Brīvprātīgā darba mēnesi organizē Valmieras novada fonds kopā ar apkaimes nevalstiskajām organizācijām un pašvaldības iestādēm. Brīvprātīgā darba popularizēšanu finansiāli atbalsta arī Norvēģija, Islande un Lihtenšteina, izmantojot EEZ finanšu instrumentu. Paldies sakām arī Borisa un Ināras Teterevu fondam par teātra izrādes dāvinājumu senioriem un aktīvajiem brīvprātīgajiem.