Bezmaksas konsultācijas Vidzemes NVO

Bezmaksas konsultācijas Vidzemes NVO

Valmieras novada fonds no jūlija līdz pat decembrim piedāvā bezmaksas individuālās konsultācijas Vidzemes nevalstiskajām organizācijām. Konsultācijas ir pieejamas par tādiem svarīgiem NVO darbības aspektiem kā grāmatvedība, juridiskie un attīstības jautājumi. Speciālisti interesentus konsultēs pa e-pastu, telefonu vai ar iepriekšēju pieteikšanos klātienē Valmierā. Rudens pusē plānoti vairāki izbraukumi Vidzemes pilsētās.

 

Kultūra.lvPateicoties Kultūras ministrijas atbalstam, individuālās konsultācijas pieejamas bez maksas jebkurai biedrībai un nodibinājumam Vidzemē.

Interesentus aicinām sazināties ar konkrētās tēmas speciālistu.

 

NVO juridiskie un attīstības jautājumi aptver tādas tēmas kā NVO izveide, dibināšanas dokumenti, statūtu un pārvaldes institūciju izmaiņas, darbības ilgtermiņa plānošana, līdzekļu piesaiste, projektu vadība utt. Konsultācijas sniedz Ansis Bērziņš, Valmieras novada fonda vadītājs. Viņš palīdz NVO par šīm tēmām kopš 2007. gada, arī vērtē projektus EEZ finanšu instrumenta konkursos, tā gūstot priekšstatu par organizāciju dažādību un par tipiskām kļūdām projektos. Uz konsultāciju pieteikties vai jautājumus uzdot var e-pastā ansis.berzins@vnf.lv vai pa tālruni 26136756. Klātienes konsultācija iespējama Valmierā, iepriekš vienojoties par tikšanās laiku un vietu.

 

NVO grāmatvedības konsultācijas aptver jebkurus jautājumus saistībā ar finanšu uzskaiti, dokumentu noformēšanu, vienkāršā un divkāršā ieraksta grāmatvedības organizēšanu, gada pārskatiem utt. Konsultācijas sniedz Dzintra Blaua, VNF vecākā grāmatvede un ilggadēja grāmatvede dažādās institūcijās, galvenokārt pašvaldībās. Uz konsultāciju pieteikties vai jautājumus uzdot var e-pastā dzintra.blaua@vnf.lv vai pa tālruni 22451389. Klātienes konsultācija iespējama Valmierā, iepriekš vienojoties par tikšanās laiku un vietu.

 

Izbraukuma konsultācijas tiks organizētas no septembra līdz novembrim Cēsīs, Alūksnē un citviet atkarībā no pieprasījuma. Precīzas vietas, laiki un pieteikšanās tiks izziņota iepriekš.

 

Ierosinājumus izbraukuma konsultācijām varat ziņot mums pa tālruni 20258200 (Sintija Mūrniece).

 

Konsultāciju norisi pilnībā finansē LR Kultūras ministrija no Latvijas valsts budžeta. Saskaņā ar līdzdarbības līgumu Valmieras novada fonds ir ministrijas pilnvarots koordinators Vidzemē gan šīm konsultācijām, gan diviem projektu konkursiem, kuros pieteikumus var iesniegt līdz 31. jūlijam.