Atgriežas Galda spēļu vakari Valmierā

 Lieliskas ziņas! Aizraujošie Galda spēļu vakari ir atgriezušies! Aicinām Tevi un Tavus draugus 10. novembrī plkst. 17:00 ierasties Valmieras integrētajā bibliotēkā (VIB) Cēsu ielā 4 un piedalīties spēļu vakaru atklāšanā. Tajā Tu kopā ar mums varēsi iemācīties un uzspēlēt kādu no pasaules 40 populārākajām galda spēlēm!
 
 
Pieņemot izaicinājumu un ļaujoties ienirt neparastajā spēļu pasaulē, turpmāk katru ceturtdienu varēsi asināt prātu atraktīvā veidā un attīstīt savas stratēģiskās iemaņas. Pie spēļu galdiem kopīgi mestie kauliņi ne tikai lieliski ļaus atpūtīsies kopā ar draugiem vai ģimeni, bet paplašinās arī Tavu paziņu pulku.
 
Uzsākot jauno sezonu šajā gadā, esam papildinājuši savus spēļu krājumus un izveicīgākajiem spēlētājiem esam sagatavojuši apetītlīgas balvas un citus labumus. Nezini visu spēļu noteikumus? Nesatraucies – mēs, Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorija un Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” jauniešu klubs “Acis”, labprāt vienosimies kopīgā spēlē un palīdzēsim Tev apgūt spēļu pasauli.
 
Gūstot atbalstu no Sorosa fonda, Vācijas Gīterslo organizācijas “Kinder in Valmiera” (“Bērni Valmierā”), spēļu veikala “Ludo” un viesmīlīgās Valmieras integrētās bibliotēkas, šādus Galda spēļu vakarus ik ceturtdienu organizējam jau kopš šā gada februāra. Tos apmeklējuši gan jaunieši, gan vecāki ar bērniem, vienā vakarā vidēji izspēlējot ap 20 spēlēm. Par vissaistošākajām ir atzītas “Can’t Stop”, “Uno”, “Mr. Jack” un “GEO 200”, bet pati populārākā – viennozīmīgi jautrā reakcijas spēle “Hali Galli” un domāšanu veicinošā krustvārdu spēle “Scrabble”.
 
Atceries, metam kauliņus Valmieras integrētajā bibliotēkā 10. novembrī plkst. 17:00!
 
Un arī turpmāk – ik ceturtdienu plkst. 16:30 Valmieras integrētajā bibliotēkā vari pievienoties uz galda spēlēm!