Atbalsts projektu iesniedzējiem, gatavojoties dalībai Stratēģisko projektu konkursā

Atbalsts projektu iesniedzējiem, gatavojoties dalībai Stratēģisko projektu konkursā

Aktīvo iedzīvotāju fonds (AIF) 18. jūnijā aicina piedalīties Stratēģisko projektu un AIF projektu sistēmas informatīvajā seminārā, savukārt 6. jūlijā notiks AIF projektu budžetu plānošanas un grāmatvedības pamatprincipu skaidrojošais seminārs.

 

Abi semināri notiks attālināti - Zoom platformā. Aicinām visus interesentus iepriekš pieteikties, lai saņemtu pieejas saiti semināram. Pasākumi tiks arī ierakstīti un tie būs pieejami AIF mājas lapā un Youtube kontā.

 

Stratēģisko projektu un AIF projektu sistēmas informatīvais seminārs notiks 18. jūnijā no plkst.14.00 – 16.00 un tā laikā AIF vadītāja Inese Siliņa un AIF finanšu vadītājs Ansis Bērziņš sniegs padziļinātu un detalizētu skaidrojumu par konkursa fokusu, atbilstīgajiem pretendentiem, sagaidāmajām un atbalstāmajām aktivitātēm, budžeta plānošanas niansēm, kā arī iepazīstinās ar AIF projektu sistēmas https://projekti.activecitizensfund.lv funkcionalitāti. Pieteikties semināram https://ej.uz/AIFstrategiskais.

 

AIF projektu budžeta plānošanas un grāmatvedības pamatprincipu skaidrojošais seminārs notiks 6. jūlijā no plkst.14.00 – 16.00 un tā laikā AIF finanšu vadītājs Ansis Bērziņš skaidros izdevumu attiecināmības prasības kontekstā ar AIF projektu budžetu plānošanas principiem un Latvijas grāmatvedības likumdošanas nosacījumiem, kā arī atbildēs uz klātesošo jautājumiem un sniegs konsultācijas. Pieteikties semināram https://ej.uz/AIF_finanses.

 

Vienlaikus atgādinām,

* no 9. līdz 17. jūnijam visā Latvijā klātienē notiek AIF projektu dienas, kuru laikā varat ne tikai saņemt padomus un un palīdzību AIF projektu plānošanā, bet arī uzzināt koncentrētu informāciju par visiem aktuālajiem un plānotajiem AIF projektu konkursiem. 

* lai saņemtu individuālu konsultāciju (klātienē vai attālināti) par AIF, projektu aktivitāšu plānošanu un projektu sagatavošanu, aicinām sazināties ar AIF reģionālajiem koordinatoriem – konsultantiem. Pirms piesakies individuālajai konsultācija, izlasi biežāk uzdotos jautājumus un atbildes uz tām.