Apkaimes darbnīcas – domas un darbi Rūjienas novada attīstībai

Apkaimes darbnīcas – domas un darbi Rūjienas novada attīstībai

Kas tev šķiet labs Rūjienas novadā un tieši tavā pagastā? Kas varētu būt vēl labāks? Kādam jāizskatās tavam pagastam, Rūjienai un visam novadam, lai tā būtu labākā vieta, kur dzīvot, strādāt, atpūsties un audzināt bērnus? Atbildes uz šiem jautājumiem meklēsim kopā ar Valmieras novada fondu apkaimes darbnīcās katrā pagastā un pilsētā. Pavasaris ir īstais laiks modināt radošas domas un sākt jaunus darbus!

 

Uz apkaimes ideju darbnīcām aicināts ikviens vietējais iedzīvotājs, jo neviens cits labāk nezinās problēmas, vajadzības un iespējamos risinājumus. Pie tējas un cepumiem varēsi izstāstīt, kā redzi savu pagastu un tā attīstību, uzzināt citu idejas un noskaidrot iespējas īstenot savas idejas. Rūjienas novada pašvaldība ir atvērta priekšlikumos ieklausīties un uz to pamata veidot jauno novada attīstības stratēģiju. Tāpat izvirzītās idejas jau tagad varēs startēt pašvaldības izsludinātajā projektu konkursā vai labdarības organizācijas “Valmieras novada fonds” gaidāmajos konkursos rudenī un nākamgad.

 

Tiekamies apkaimes ideju darbnīcās:

  • sestdien, 22. martā, plkst. 10:00 – Ipiķu kultūras centrā “Papardes”,

  • sestdien, 22. martā, plkst. 14:00 – Vilpulkas sākumskolā,

  • otrdien, 1. aprīlī, plkst. 10:00 – Lodes kultūras namā,

  • otrdien, 1. aprīlī, plkst. 15:00 – Jeru pamatskolā,

  • trešdien, 9. aprīlī, plkst. 10:00 – Rūjienas kultūras nama Mazajā zālē.

 

Darbnīcu rezultātus un secinājumus apkoposim Rūjienas novada Iedzīvotāju forumā trešdien, 9. aprīlī, plkst. 13:00, Rūjienas kultūras nama Mazajā zālē. Te pulcēsies katra pagasta un pilsētas izvirzītie pārstāvji

 

Papildu informāciju var iegūt, zvanot vai rakstot Ansim Bērziņam Valmieras novada fondā (mob. 20258200, e-pasts vnf@vnf.lv) vai Ivetai Buņķei Rūjienas novada pašvaldībā (mob. 29443651).