Aicinām uz ceturto Ziedotāju apli! 25.februārī, plkst 18:00 ZOOM

Aicinām uz ceturto Ziedotāju apli! 25.februārī, plkst 18:00 ZOOM

Šogad sports uz sociālā joma ir divu projektu virzieni, kurus iespējams atbalstīt ikvienam no mums! Ziedotāju aplis šoreiz notiks ZOOM platformā. Pasākumā ar savām idejām uzstāsies to autori un pastāstīs, kā atbalstāmās idejas palīdzēs aizsākt jaunas lietas Valmierā un tās tuvākā apkārtnē. Aicinām ikvienu piedalīties, atbalstīt un iegūt pozitīvas emocijas! Pasākumu vadīs Uģis Melders

 

 

Šogad par savām idejām stāstīs:

 

  • biedrība “Aktīva dzīvesveida klubs “Savējais”” – projekts “Disku golfa parks Pauku priedes”, par disku golfa parka izveidi,

 

  • Jānis Lārmanis – projekts “Šodien stundas notiek attālināti”, par datortehnikas nodrošināšanu skolēniem Valmierā un tās apkārtnē attālinātā mācību procesa vajadzībām, dodot otru elpu lietotiem datoriem.

 

Pasākumu vadīs Uģis Melders, kurš ar savu dzīvesprieku, humora izjūtu mūs visus iepriecinās un aicinās izbaudīt gandarījumu, ko sniedz kopā pavadītais laiks un kāda laba mērķa piepildījums, to īstenojot kopā ar saviem līdzcilvēkiem.

 

25. februārī, plkst. 18:00 gaidām visus Ziedotāju aplī.

Pasākuma piekļuvei lūdzam izmantot tiešsaistes saiti:

https://ej.uz/VNF_Ziedotaju_Aplis_2021

 

Ziedotāju aplis Valmierā notiks jau ceturto reizi. Ideja pārņemta no rumāņu, ungāru un angļu kolēģiem, bet Latvijā sekmīgi īstenota Alūksnē, Balvos, Limbažos un Talsos kopš 2017. gada. Pasākumu rīko un atbalstīto iniciatīvu īstenošanu uzraudzīs vietējā labdarības organizācija Valmieras novada fonds.

 

Iepriekšējos gados Ziedotāju aplī tika saziedoti līdzekļi bērnu vokālās grupas “Smaidiņi” oriģināldziesmu diska izveidei, publisku klavieru uzstādīšanai pilsētā, ģimeņu pārgājieniem, regbija laukuma izveidei, Senioru siltajām maltītēm un citi.

 

Uz tikšanos!