Aicinām iesniegt projektus Ceturtajam Ziedotāju aplim

Aicinām iesniegt projektus Ceturtajam Ziedotāju aplim

Jau ceturto reizi Valmieras novada fonds aicina Valmieras un tās apkaimes iedzīvotājus iesniegt projektus Ziedotāju aplim. Tā ir iespēja īstenot kādu vērtīgu ideju, iegūt līdzekļus sava projekta īstenošanai. Projektu pieteikumus gaidīsim līdz 2021. gada 18. janvārim. Līdz šim realizētie projekti bijuši dažādi un piesaistīti gandrīz 15000 EUR projektu īstenošanai. Aicinām arī Tevi pieteikt ideju un vairot labos darbus savai apkārtnei!

 

Ziedotāju aplis ir pasākums, kurā trīs izvēlēto projektu ideju autori sešu minūšu garumā iepazīstina ar savām projektu idejām ziedotājus. Pēc projekta prezentācijas pasākuma apmeklētāji izvēlas, ar kādu naudas summu tie vēlēsies atbalstīt prezentētās idejas.

 

 

Ja Tev ir kāda ideja, kurai, Tavuprāt var noticēt arī citi, tad iesniedz Ziedotāju apļa projektam.

Pieteikuma anketu iespējams atrast:  VNF mājaslapas sadaļā "Īsteno ideju."

Jautājumus lūgums sūtīt uz e-pastu; vnf@vnf.lv vai zvanot pa tālruni: 26399772 (Patricijai Siliņai).

 

Lai gan Ziedotāju aplī tiek sagaidītas kultūras, sporta vai sociālas jomas idejas bez peļņas gūšanas rakstura, VNF ir atvērts arī neparastāku jomu idejām. Īpaši uzrunājošas būs idejas, kas sekmēs organizācijas jaunu ilgtermiņa ideju uzsākšanu vai arī paplašinās vai uzlabos organizācijas esošo darbību.

 

Ziedotāju aplis Valmierā notiks jau ceturto reizi. Līdz šim ir atbalstīti 9 projekti un saziedoti gandrīz 15 000 EUR. Ideja par Ziedotāju apli  ir pārņemta no rumāņu, ungāru un britu kolēģiem un Latvijā sekmīgi īstenota Alūksnē, Balvos, Limbažos un Talsos. Pasākumu rīko un atbalstīto iniciatīvu īstenošanu uzraudzīs vietējā labdarības organizācija Valmieras novada fonds.

 

 

 

 


Pievienotā galerija: