1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11 |  12 |  13 |  14 |  15 |  16 |  17 |  18 |  19 |  20 |  21 |  22 |  23 |  24 |  25 |  26 |  27 |  28 |  29 |  30 |  31 |  32 |  33 |  34

Atskats uz Ezīša Migu Valmieras pilsētas svētkos

Atskats uz Ezīša Migu Valmieras pilsētas svētkos

Atskatoties uz Valmieras pilsētas dzimšanas dienu 23. jūlijā laikā valmierieši un pilsētas viesi varēja atnākt uz VNF JIL Ezīša migas telti, veikt savu laimīgo griezienu un izlozēt kādu no Ezīša atbalstītāju sarūpētajiem labumiem. Savukārt mazie apmeklētāji varēja par ziedojumiem apgleznot sejas, ko veica Valmieras JIL kopā ar  Liepas jauniešu centra "Apelsīns" jauniešiem. Šogad VNF JIL jaunieši bija pastrādājuši – balvu fondā bija 32 lieliskas dāvanas no dažādiem Vidzemes uzņēmumiem un atbalstītājiem, kas piepulcēja 80 eiro.
 

Labdarības bumbas pulcē 5222 eiro Valmieras novada iniciatīvām

Labdarības bumbas pulcē  5222 eiro Valmieras novada iniciatīvām

Gada krāsainākās sacensības Valmieras Kazu krācēs ir noslēgušās ar 5222 eiro!  Pateicoties Valmieras novada uzņēmējiem un Valmieras svētku apmeklētājiem, ar iegūtajiem līdzekļiem jau šajā gadā tiks atbalstīti jauni vietējie projekti un lokālās iniciatīvas Valmieras novadā, kurus pārraudzīs Valmieras novada fonds (VNF).

 

 

Steidzies iegādāt savu Labdarības bumbu arī šajos Valmieras svētkos!

Steidzies iegādāt savu Labdarības bumbu arī šajos Valmieras svētkos!

Jau astotais gads, kad atkal tūkstošiem košu un krāsainu labdarības bumbiņu piedalīsies aizrautīgās sacensībās Kazu krāces, izcīnot kādu no vietējo uzņēmēju sarūpētajām balvām! Arī šogad Valmieras pilsētas svētku apmeklētājus aicinām piedalīties Valmieras novada fonda (VNF) Labdarības bumbu rallijā, iegādājoties vismaz vienu bumbiņu, un dotu tai iespēju piedalīties aizraujošās sacensībās!

VNF Labdarības bumbu rallijs – sacensības ikvienam!

VNF Labdarības bumbu rallijs – sacensības ikvienam!

“Uzmanību, gatavību un starts!” – un saņemot starta signālu, tūkstošiem krāsainu bumbiņu jau astoto gadu piedalīsies aizrautīgās sacensībās, lai cīnītos par lielisko balvu fondu! Arī šogad Valmieras pilsētas svētku apmeklētājus aicinām piedalīties Valmieras novada fonda (VNF) Labdarības bumbu rallijā, iegādājoties vismaz vienu bumbiņu, un dotu tai iespēju piedalīties aizraujošās sacensībās Valmieras kazu krācēs, izcīnot kādu no vietējo uzņēmēju sarūpētajām balvām!

 

 

Uzticamies tiem, kas zina, kam ziedot!

Uzticamies tiem, kas zina, kam ziedot!

Šāda atziņa un vēl daudzas citas izskanēja Valmieras Uzņēmēju domradē, kad 26. maija pēcpusdienā Valmieras viesnīcā “Wolmar” pulcējās esošie, bijušie un arī topošie novada uzņēmēji. Pie pēcpusdienas kafijas tases uzņēmēji iepazinās ar VNF pētījumu (2020) par fonda atbalstīto projektu ietekmi, piedalījās paneļdiskusijā par uzņēmēju motivāciju ziedot, kā arī sniedza savas rekomendācijas fonda programmu pilnveidošanā.

 

VNF aicina piedalīties Uzņēmēju domradē

VNF aicina piedalīties Uzņēmēju domradē

Pašnodarbinātas personas, individuālie komersanti, zemnieku saimniecības un citi saimnieciskās darbības un komercdarbības veicēji tiek aicināti piedalīties Uzņēmēju domradē, rodot laiku dialogam ar VNF pie pēcpusdienas kafijas tases jau ceturtdien, 26. maijā plkst. 14:00 – 15:30, viesnīcā “Wolmar” Valmierā. Uzņēmēju domradē aicināts piedalīties ikviens, kas īsteno visdažādākās aktivitātes ar nolūku gūt peļņu.

 

Valmieras novada fonds rīkos Uzņēmēju domradi

 Valmieras novada fonds rīkos Uzņēmēju domradi

“Ko mēs kopā varam paveikt?” uz šādu jautājumu Valmieras novada fonds (VNF) kopā ar Valmieras novada uzņēmējiem centīsies rast atbildes Uzņēmēju domradē 26. maijā no plkst.14:00 līdz 15:30 viesnīcā “Wolmar”. Aktīvo uzņēmēju ideju apspriede jeb Uzņēmēju domrade tiks pirmo reizi rīkota Valmierā, lai apzinātu uzņēmēju iespējamos sadarbības veidus ar Valmieras novada fondu.

 

Ziedotāju apļa idejām savākti nepilni trīs tūkstoši. Turpinām atbalstīt!

 Ziedotāju apļa idejām savākti nepilni trīs tūkstoši. Turpinām atbalstīt!

“Kas centus nekrāj, pie eiro netiek” – tā varētu pārfrāzēt latviešu teicienu par latiem un santīmiem. Jau piekto gadu Ziedotāju aplis Valmierā apliecina, ka kopā veiktie mazie ziedojumi var kļūt gana lieli un sniegt būtisku atbalstu ideju īstenošanai! Valmieras novada fonds saka sirsnīgu paldies ikvienam, kas ziedoja un atbalstīja kultūras pasākumu apmeklēšanu Vaidavas senioriem, pārtikas apmaiņas skapja esamību Valmierā un Budenbrokas muižas labiekārtošanu.

 

Atbalsti Valmieras novada vietējos projektus Ziedotāju aplī!

Atbalsti Valmieras novada vietējos projektus Ziedotāju aplī!

Jau rīt, 7. aprīlī, aicinām visus Valmieras novadniekus, kas vēlas atstāt savu ieguldījumu kopienai, uz vietējo labdarības pasākumu Ziedotāju aplis kafejnīcā “Jauna saule” plkst.18:00. Malkojot savu vakara dzērienu un baudot sarūpētās uzkodas, pasākuma apmeklētāji varēs atbalstīt dažādu jomu vietējo iedzīvotāju projektus: kultūras ideju “Kultūrtūre”, vides ideju “Budenbrokas muiža” un sociālās jomas ideju “Kopienas skapis Valmierā”.

 

 

Palīdzi atjaunot Budenbrokas muižu!

Palīdzi atjaunot Budenbrokas muižu!

Vēl nepilna nedēļa palikusi, kad 7. aprīļa pievakarē pašā Valmieras sirdī - kafejnīcā “Jauna saule” visi, kas vēlas, varēs apmeklēt Valmieras novada fonda (VNF) rīkoto Ziedotāju apli. Brīvā un pacilājošā gaisotnē trīs ideju autori klātesošajiem pastāstīs, kā mūsu ziedojumi palīdzēs pilnveidoties Valmieras novadam. Projekts “Laikmetīgā Budenbrokas muiža” – Ziedotāju apļa vides ideja, noskaties video aicinājumu ŠEIT!


 

 

“Kopienas skapis” – publisks pārtikas apmaiņas skapis arī Valmierā

“Kopienas skapis” – publisks pārtikas apmaiņas skapis arī Valmierā

Jau nākamnedēļ ceturtdien, 7. aprīlī plkst.18:00 Valmieras centra kafejnīcā “Jauna saule” ikviens tiek aicināts apmeklēt jau piekto Valmieras novada fonda (VNF) rīkoto Ziedotāju apli, kur pacilājošā gaisotnē trīs ideju autori klātesošajiem pastāstīs, kā mūsu ziedojumi palīdzēs pilnveidoties Valmieras novadam. Projekts “Kopienas skapis Valmierā” – Ziedotāju apļa sociālā ideja, noskaties video aicinājumu ŠEIT!

 

 

“Kultūrtūre” – atbalsts aktīvajiem senioriem Ziedotāju aplī

“Kultūrtūre” – atbalsts aktīvajiem senioriem Ziedotāju aplī

Vēl pāris nedēļas, kad 7. aprīļa pievakarē plkst.18:00 Valmieras centra kafejnīcā “Jauna saule” notiks Valmieras novada fonda (VNF) rīkotais Ziedotāju aplis, kuru klātienē aicināts apmeklēt ikviens! Neformālā gaisotnē trīs ideju autori pāris minūtēs klātesošajiem pastāstīs, kā ziedojums palīdzēs pilnveidoties Valmieras novadam. Projekts “Kultūrtūre” – viena no šī gada Ziedotāju apļa idejām, noskaties video aicinājumu ŠEIT!

 

 

Vēl divas nedēļas var iesniegt projektus AIF Rīcības konkursā

Vēl divas nedēļas var iesniegt projektus AIF Rīcības konkursā

Ņemot vērā Krievijas agresiju Ukrainā un tas izraisīto cilvēksituācijas krīzi, kā arī Latvijas pilsoniskās sabiedrības vēlmi iesaistīties un sniegt palīdzību, Aktīvo iedzīvotāju fonds (AIF) informē, ka jebkurā brīdī iespējams pieteikt atbalstu Latvijas pilsoniskās sabiedrības iesaistei un koordinēšanai, kā arī dažādu piketu un demonstrāciju organizēšanai un norisei, brīvprātīgā darba koordinēšanai, finansējuma vākšanas kampaņām, interešu pārstāvības aktivitātēm u.c. pilsoniski aktīvām darbībām.

 

Iepazīsties ar Ziedotāju apļa projektiem un izvēlies, kam ziedot!

Iepazīsties ar Ziedotāju apļa projektiem un  izvēlies, kam ziedot!

Jau pēc nepilna mēneša ceturtdienas, 7. aprīļa vakarā plkst.18:00 Valmieras centrā, kafejnīcā “Jauna saule” notiks ikgadējais pasākums Valmieras novada fonda (VNF) Ziedotāju aplis, kuru klātienē aicināts apmeklēt ikviens! Pacilājošā un neformālā atmosfērā pasākuma apmeklētāji varēs atbalstīt kultūras, vides vai sociālās jomas iniciatīvas Valmieras novadā.

 

Jaunieši dod iespēju jauniešiem - 1000 eiro jauniešu idejai!

Jaunieši dod iespēju jauniešiem - 1000 eiro jauniešu idejai!

Kā ikkatru pavasari, arī šogad Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorija (VNF JIL) ir izsludinājusi savu ikgadējo konkursu “Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2022”. Konkursā ikviens jaunietis var iesniegt savas idejas un ieceres līdz pat 1000 eiro un gūt atbalstu to īstenošanai Valmieras novadā! Ideju iesniegšanas termiņš: š.g. 2. maijs plkst. 23:59 (jā, sekundi pirms pusnakts)!

 

Atbalsts Latvijas pilsoniskās sabiedrības darbam Ukrainas krīzes situācijā

Atbalsts Latvijas pilsoniskās sabiedrības darbam Ukrainas krīzes situācijā

Reaģējot uz Krievijas agresiju Ukrainā un tas izraisīto cilvēksituācijas krīzi, kā arī Latvijas pilsoniskās sabiedrības vēlmi iesaistīties un sniegt palīdzību,  Aktīvo iedzīvotāju fonds, ko Vidzemē koordinē Valmieras novada fonds, informē, ka jebkurā brīdī iespējams pieteikt atbalstu Latvijas pilsoniskās sabiedrības iesaistei un koordinēšanai, kā arī dažādu piketu un demonstrāciju organizēšanai un norisei, brīvprātīgā darba koordinēšanai, finansējuma vākšanas kampaņām, interešu pārstāvības aktivitātēm u.c. pilsoniski aktīvām darbībām.

Pēdējā nedēļa, lai pieteiktos VNF Ziedotāju aplim

Pēdējā nedēļa, lai pieteiktos VNF Ziedotāju aplim

Jau piekto gadu Valmieras novada fonds (VNF) aicina Valmieras novada apkaimju iedzīvotājus un organizācijas iesniegt savus ideju pieteikumus Ziedotāju aplim un gūt 2000 eiro savu ideju īstenošanai. Iepriekšējos gados atbalstītas tādas kultūras, sporta un sociālo jomu idejas kā teātra izrāžu apmeklēšana daudzbērnu ģimenēm, disku golfa un regbija laukumu izveide, silta maltīte Valmieras vientuļajiem senioriem un atbalsts skolēniem Covid-19 laikā. Laiks jaunu ideju atbalstam!

Turpinās pieteikšanās VNF Ziedotāju aplim

Turpinās pieteikšanās VNF Ziedotāju aplim

Jau piekto gadu Valmieras novada fonds (VNF) aicina Valmieras novada apkaimju iedzīvotājus un organizācijas iesniegt savus ideju pieteikumus Ziedotāju aplim un gūt 2000 eiro savu ideju īstenošanai. Iepriekšējos gados atbalstītas tādas kultūras, sporta un sociālo jomu idejas kā teātra izrāžu apmeklēšana daudzbērnu ģimenēm, disku golfa un regbija laukumu izveide, silta maltīte Valmieras vientuļajiem senioriem un atbalsts skolēniem Covid-19 laikā. Laiks jaunu ideju atbalstam!

Labdarības un filantropijas skola – 1000 eiro jauniešu idejai!

Labdarības un filantropijas skola – 1000 eiro jauniešu idejai!

Lai mērķtiecīgi aicinātu Valmieras novada jauniešus piedalīties savas apkaimes dzīves veidošanā, arī šogad Labdarības un filantropijas skolas programmu Valmieras novada fonds (VNF) turpinās apmeklēt skolas un jauniešu centrus Valmieras novadā. Rudens laikā VNF atbalstīja novada jauniešu mazās iniciatīvas ar 50 eiro, bet tagad, pavasarī VNF aicina jauniešus plānot un vasarā īstenot lielākas, grandiozākas un apjomīgākas idejas līdz pat 1000 eiro!

VNF Ziedotāju aplis – līdz 2000 eiro Tavai idejai!

VNF Ziedotāju aplis – līdz 2000 eiro Tavai idejai!

Valmieras novada fonds (VNF) aicina Valmieras novada apkaimju iedzīvotājus un organizācijas iesniegt savus ideju pieteikumus jau piektajam Ziedotāju aplim un gūt finanses savu ideju īstenošanai. Teātra izrāžu apmeklēšana daudzbērnu ģimenēm, disku golfa un regbija laukumu izveide, silta maltīte Valmieras vientuļajiem senioriem un atbalsts skolēniem Covid-19 laikā - idejas, kas guvušas atbalstu pēdējo gadu laikā. Laiks arī Tavas idejas atbalstam!

1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11 |  12 |  13 |  14 |  15 |  16 |  17 |  18 |  19 |  20 |  21 |  22 |  23 |  24 |  25 |  26 |  27 |  28 |  29 |  30 |  31 |  32 |  33 |  34