Palīdzība ģimenēm

Palīdzēsim Valmieras rajona trūcīgajām ģimenēm piepildīt ilgi lolotus, bet grūti sasniedzamus sapņus! Ziedosim, lai sagādātu pavisam elementāras sadzīvē nepieciešamās lietas un nodrošinātu bērniem un viņu vecākiem normālu dzīvi!

 

Šīs ģimenes ir pozitīvas un labvēlīgas, taču dažādu sociālu un ekonomisku iemeslu dēļ – dzīvo trūcīgāk par apkārtējiem. Ikdienas iespējas ir minimālas, un vecāki nevar atļauties neko lieku nedz sev, nedz bērniem, kas cieš visvairāk, jo vēlmju un sapņu bērnībā ir tik daudz!

 

Lielākoties tās ir daudzbērnu un nepilnās ģimenes, kas dzīvo laukos, kopj piemājas saimniecību un iztikai nepieciešamo nodrošina pašas.

Taču rūpes sagādā zemie ienākumi un to izraisītās sekas – bērni guļ pa diviem vai pat trim vienā gultiņā, ģimenei nav nekā no sadzīves tehnikas vai arī tā ir ļoti nolietota, nav transporta, trūkst iespēju pienācīgi apģērbt bērnus un nodrošināt visu skolai nepieciešamo.

Līdzīgas situācijas ir gan Valmierā, gan arī pavisam attālos lauku nostūros.

 

Līdzcilvēku atbalsts nepieciešams praktiskai palīdzībai – elementārāko sadzīves priekšmetu iegādei, sadzīves uzlabošanai, mācību un rotaļu piederumu nodrošināšanai bērniem.

 

Ziedot šim mērķim var:

  • Ar pārskaitījumu uz vienu no VNF kontiem:

            SEB bankā: LV69UNLA0050006798630

            Swedbankā: LV09HABA0551022993220

 

                                        Valmieras novada fonds

                                        Reģ.nr. 40008093066

                                        Maksājuma mērķis: “Palīdzība ģimenēm”

 

  • Skaidrā naudā Valmieras novada fondā, Garā ielā 10, Valmierā, pirmdienās un ceturtdienās no 10:00-16:00

 

Ziedojot Jūs palīdzēsiet:

• attāla pagasta ģimenei ar četriem bērniem, kurus audzina vecāmāte,

• septiņu bērnu ģimenei, kur pat ar aktīvu darbu nepietiek jaunas gultiņas iegādei,

• sešu bērnu ģimenei, kur bērniem pēc skolas vēl jāgaida mamma no darba, lai iekurtu krāsni vakariņām vai vienkārši siltai tējai,

• desmit bērnu ģimenei, kur varbūt jauna bilžu grāmata vai enciklopēdija ļaus skolēniem mazliet piemirst par grūtajiem dzīves apstākļiem,

• un daudzām citām ģimenēm Valmieras rajonā.