VNF grantu konkursos līdzfinansētās idejas, kuras pašu spēkiem realizējuši Valmieras un apkārtējo novadu iedzīvotāji.

1 |  2

Ideju konkurss "Jaunieši dod iespēju jauniešiem" 2019

Ideju konkurss

"Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2019" ir fonda jauniešu rīkots konkurss, kurā jauniešu projekti tiek atbalstīti, galvenokārt, par VNF JIL iegūto finansējumu, organizējot dažādus pasākumus bērniem un jauniešiem, vācot naudu ziedojumu kastītēs, dodoties ciemos pie sponsoriem un darot citas aktivitātes.

 

Šajā konkursā VNF JIL aicina jauniešus īpaši padomāt par dažādību mūsu vidū un radīt idejas, kas rosinātu dažādu iedzīvotaju grupu mijiedarbību un izpratni vienam par otru. Projektu konkursa tēma - Es un sabiedrība.

Ideju konkurss "Jaunieši dod iespēju jauniešiem" 2018

Ideju konkurss

Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2018 ir VNF Jauniešu ideju laboratorijas konkurss, kurā jauniešu projekti tika atbalstīti, galvenokārt, par VNF JIL iegūto finansējumu, organizējot dažādus pasākumus bērniem un jauniešiem, vācot naudu ziedojumu kastītēs, dodoties ciemos pie sponsoriem un darot citas aktivitātes.

 

Šajā konkursā VNF JIL aicina padomāt jauniešus par to, kas paliks pēc projekta beigām un kā iekrāsot, atdzīvināt jau esošo savā novadā, lai piešķirtu tam jaunu krāsu!

Pirmais projektu konkurss "Sev, tev, novadam" 2017

Pirmais projektu konkurss

2017. gada aprīlī atbalstu no Valmieras novada fonda Ziedotāju kluba saņēma piecas idejas projektu konkursā “Sev, tev, novadam”. Valmieras 5. vidusskolā tika izveidota vieta āra spēlēm, Burtniekos tapa brīvdabas izstāžu zāle un Zilākalna notika Veselības nedēļa.

Ziedotāju aplis 2017

Ziedotāju aplis 2017

2017. gada 7. decembrī notika pirmais Ziedotāju aplis Valmierā, kur ar aplausiem sveica trīs projektu autorus, kopā viņu ieceru īstenošanai ziedojot vairāk nekā 6000 eiro. Pasākums pierādīja, ka kolektīvi ziedota summa var sniegt nozīmīgu atbalstu. Valmieras novada fonds no sirds pateicas visiem, kuri ziedoja klātienē un neklātienē, lai biedrība “Ģimenes šūpulis”, Toms Treimanis un Vidzemes sporta asociācija varētu īstenot idejas.

Ideju konkurss "Jaunieši dod iespēju jauniešiem" 2017

Ideju konkurss

Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2017 ir VNF Jauniešu ideju laboratorijas konkurss, kurā jauniešu projekti tika atbalstīti, galvenokārt, par VNF JIL iegūto finansējumu, organizējot dažādus pasākumus bērniem un jauniešiem, vācot naudu ziedojumu kastītēs, dodoties ciemos pie sponsoriem un darot citas lietas. Šajā konkursā VNF JIL aicināja padomāt jauniešus par to, kas paliks pēc projekta beigām.

Otrais projektu konkurss "Sev, tev, novadam" 2016

Otrais projektu konkurss

Fonds ar Ziedotāju kluba atbalstu deva zaļo gaismu septiņām nozīmīgām iedzīvotāju iniciatīvām projektu konkursā “Sev, tev, novadam”. Tika izdots komikss par Jāni Daliņu, Abula krastā tiks atjaunota valmieriešu iecienītā Mīlestības taka, Burtnieku muižas parkā – rožu dobe, bet Mazsalacā ļaudis atjaunoja novecojošu rotaļu laukumu.

Ideju konkurss "Jaunieši dod iespēju jauniešiem" 2016

Ideju konkurss
Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2016 ir fonda jauniešu sestais ideju konkurss jauniešiem Valmierā un tās apkārtējos novados. Projekta konkursa maksimālā vērtība bija 2000€, bet katra ideja līdz 500€. Šajā konkursā VNF JIL aicināja padomāt to, kas paliks pēc projekta beigām. Projekta konkursa finansējumu VNF JIL jaunieši piesaistīja labdarības akcijā "Ezīša miga", pieskatot bērnus BK "Valmiera" mājas spēlēs, uzrunājot bankas un uzņēmumus. 
 

Otrais projektu konkurss "Sev, tev, novadam" 2015

Otrais projektu konkurss

2015. gada rudenī fonds aicināja Valmieras un apkārtējo novadu iedzīvotājus iesniegt ieceres un saņemt atbalstu projektu īstenošanai konkursā "Sev, tev, novadam". Atbalstu saņēma 7 projekti, labiekārtojot Viesturskolas teritoriju, organizējot izglītojošas aktivitātes bērniem, rīkojot koncertlekcijas par godu Latvijas neatkarībai un citi labie darbi.

Pirmais projektu konkurss "Sev, tev, novadam" 2015

Pirmais projektu konkurss

Marta sākumā fonds izsludināja projektu konkursu “Sev, tev, novadam”, aicinot Valmieras apkaimes iedzīvotājus iesniegt idejas un saņemt atbalstu 5000 eiro apmērā to īstenošanai. Atbalstu saņēma 9 projekti, nodrošinot peldētapmācības bērniem, vides labiekārtošanu kultūras pasākumiem un jaunas, saturīgas iespējas brīvā laika pavadīšanai.

Ideju konkurss "Jaunieši dod iespēju jauniešiem" 2015

Ideju konkurss

Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2015 ir fonda jauniešu piektais ideju konkurss jauniešiem Valmierā un tās apkārtējos novados. Iesniegtās idejas tiks atbalstītas ar 1000 eiro, ko fonda jaunieši piesaistījuši, aicinot iegādāties pašu veidotus atstarotājus un kalendārus, pieskatot bērnus Basketobola kluba Valmiera mājas spēlēs, organizējot aktivitātes jauniešu grupām un uzrunājot uzņēmējus atbalstīt jauniešu iniciatīvas.

Otrais projektu konkurss "Sev, tev, novadam" 2014

Otrais projektu konkurss

Izsludinot otro projketu konkursu "Sev, tev, novadam" 2014. gadā  Valmieras novada fonda Ziedotāju klubs atbalstīja 9 projektus par 4200 eiro, kas nodrošināja nodarbības mazuļiem un jaunajiem vecākiem, stāsīja par drošibu uz ceļa un atbalstīja kultūras pasākumu norisi lauku teritorijā.

Pirmais projektu konkurss "Sev, tev, novadam" 2014

Pirmais projektu konkurss

Ar Valmieras novada fonda Ziedotāju kluba atbalstu projektu konkursā "Sev, tev, novadam" apkaimes ļaudis 11 projektos par 4700 eiro pilnveidoja sporta un atpūtas iespējas, stiprināja ģimeņu saites un rūpējās par jauniešu prasmju pilnveidi.

Labo darbu programmas 2012. gada projektu konkurss

Labo darbu programmas 2012. gada projektu konkurss

Arī 2012. gada pavasarī iedzīvotāji bija rosināti domāt par pārmaiņām savā apkārtnē, kuras viņi paši var veikt saviem spēkiem. Valmieras novada fonds apkaimes ļaudīm izsludināja ideju konkursu, aicinot apzināt un ņemt vērā tieši savā kopienā pieejamos resursus.

 

Vietējo iedzīvotāju projekti KARTĒ

Vietējo iedzīvotāju projekti KARTĒ

Tālāk Google kartē apskatāmas visas Valmieras novada fonda atbalstītās iedzīvotāju iniciatīvas. KARTE ŠEIT

Katram atbalstītajam projektam pievienots tā īstenotājs un īss projekta apraksts. Krāsainās ikonas norāda iniciatīvas piederību projektu konkursam.

1 |  2