Ziedo monētas labiem darbiem Valmierā!

Ziedo monētas labiem darbiem Valmierā!

Gandrīz ikvienam no mums mājās stāv krājkasīte ar latiem un santīmiem, kurus taupījām nebaltām dienām. Līdz ar eiro maiņu ļauj sakrātajām monētām veikt pārmaiņas Valmierā un tās apkārtnē – ziedo tās un atbalsti iedzīvotāju vēlmi darboties un uzlabot dzīvesvidi.

 

Turklāt tirdziņā varēsi iegādāties arī sirsnīgas Valmieras Mākslas vidusskolas, Mūrmuižas bērnudārza “Pasaciņa”, Valmieras bērnudārzu “Kārliena” un “Pienenīte” audzēkņu radītas kartītes. Iepriecini draugus un tuvākos, vienlaikus ziedojot pozitīvām pārmaiņām Valmieras apkaimē.

 

Ja nepaspēj ziedot krājkasītes monētas šo sestdien, tad nes tās 21. decembrī no pulksten 10.00 līdz 14.00 pie lielās egles pilsētas centrā, kur Valmieras novada fonds cienās labdarus ar siltu tēju un pašceptām piparkūkām. Turpat svētku noskaņu ieskandinās skaistās balsis no kamerkora “Kaķi”.

 

Visi iegūtie līdzekļi nonāks kopīgā “krājkasītē”, no kuras konkursa kārtībā Valmieras novada fonds atbalstīs iedzīvotāju projektus apkaimes pilnveidošanai.

 

Valmieras novada fonds ir mūsdienīga labdarības organizācija, kura darbojas, lai būtu par partneri tiem, kuri vēlas ziedot un tiem, kuri vēlas īstenot sabiedrībai svarīgas iniciatīvas. Fonda mērķis ir attīstīt kopienu filantropiju un mērķtiecīgas ziedošanas tradīcijas Valmierā un sešos apkārtējos novados.