VNF piedāvā labdarības Ziemassvētku kartiņas

 Arī šogad Valmieras rajona uzņēmumiem un citām organizācijām Valmieras novada fonds (VNF) piedāvā labdarības Ziemassvētku apsveikumu kartiņas. Tās veidojuši mūsu pašu bērni un jaunieši no Valmieras Mākslas vidusskolas, Mūrmuižas bērnudārza “Pasaciņa” un Valmieras bērnudārza “Bitīte”.
 
Apsveikumus var iepriekš pasūtīt, līdz novembra beigām no 56 variantiem izvēloties sev tīkamāko attēlu. Rezervētos attēlus fonds citām organizācijām vairs nepiedāvās. Ja pasūtījums ir lielāks par 150 eksemplāriem, iespējams pievienot arī sveiciena tekstu kartiņas iekšpusē.
 
Savukārt decembrī arī ikviens valmierietis vai organizācijas, kam nav nepieciešams tik liels kartiņu skaits, varēs iegādāties savus labdarības apsveikumus par 35 vai 40 santīmiem (atkarībā no izmēra).
 
Fonda piedāvātos Ziemassvētku apsveikumu variantus var apskatīt VNF mājas lapā. Tur arī atrodama plašāka informācija par kartiņu pasūtīšanas kārtību.
 
Visi līdzekļi no kartiņu pārdošanas tiek ziedota Valmieras novada fondam un tiks izmantota Valmieras vietējo projektu atbalstam nākotnē.
 
 
Valmieras novada fonds ir vietējā labdarības organizācija, kuras misija ir būt par partneri tiem, kuri vēlas ziedot, un tiem, kuri vēlas īstenot vietējās iniciatīvas. Vīzijā fonds vēlas būt līderis labdarības jomā Valmieras rajonā, piedāvājot daudzveidīgus ziedošanas veidus. Ziemassvētku kartiņu tirdzniecība ir vēl viens veids, kā fonds uzņēmumiem piedāvā līdzekļus izlietot labdarīgiem mērķiem.