VNF labdarības kartiņas šogad iecienītas

 Ziemassvētku apsveikumu kartiņas, kuras 2007. gada nogalē valmieriešiem piedāvāja Valmieras novada fonda (VNF), ir guvušas lielu popularitāti un ļāvušas labdarīgiem mērķiem iekrāt 2333 latus.
 
 
Kopā 2007. gadā VNF izgatavoja un pārdeva vairāk nekā 8300 atklātnītes ar 26 dažādiem zīmējumiem. Pasūtītāju vidū bija gan lielāki un mazāki Valmieras rajona uzņēmumi (“Valmieras stikla šķiedra”, “VTU Valmiera”, laikraksts “Liesma”, “Vidzemes Veterinārais serviss”, “Metāla Alianse”, vairākas pašvaldības u.c.), gan organizācijas no Rīgas un citām Latvijas vietām (piemēram, Rīgas Fondu birža, Sorosa fonds Latvija, skaņu un gaismas firma “GaCo” u.c.). Decembrī kartiņas varēja iegādāties arī privātpersonas.
 
Šīs labdarības akcijas sasniegumi šajā gadā fondu patīkami pārsteidza, jo rezultāti ir vairākkārt labāki nekā pērn, kad kartiņas labdarībai ļāva piesaistīt 534 latus.
 
Iegūtie līdzekļi fondam ierastajā kārtībā – caur projektu konkursiem – tiks izmantoti dažādu Valmieras rajona iedzīvotājiem noderīgu iniciatīvu atbalstam.
 
Visām kartiņām zīmējumus un dizaina darbus ziedoja vietējie mākslinieki – Valmieras Mākslas vidusskolas audzēkņi, bērni no Kauguru pagasta bērnudārza “Pasaciņa” un Valmieras specializētā bērnudārza “Bitīte”, mākslinieks Arnis Ozoliņš un fotogrāfs Normunds Cercins.
 
 
Ziemassvētku kartiņu akcija ir viens no veidiem, kā VNF valmieriešus aicina uz labdarību un naudas ziedošanu savas apkārtnes sakārtošanai. Ieguvēji no tā esam mēs visi!
 
Jāpiezīmē, ka VNF ir vietējās labdarības organizācija, kuras mērķis ir attīstīt mērķtiecīgas ziedošanas tradīcijas Valmieras rajonā un, piesaistot vietējos ziedojumus, nodrošināt vietējo ideju īstenošanu neatkarīgi no ārējiem finanšu resursiem.
 
Fonda darbību pašlaik atbalsta EEZ/Norvēģijas finanšu instrumenta un Latvijas valsts izveidotais NVO fonds, kuru administrē Sabiedrības integrācijas fonds.