VNF JIL gaida jauniešu idejas līdz 20. aprīlim!

VNF JIL gaida jauniešu idejas līdz 20. aprīlim!

Laba ziņa – nekas nav nokavēts un jauniešiem joprojām ir visas iespējas iegūt līdz 1000 eiro savu ideju īstenošanai! Atliek tikai idejas nosūtīt līdz nākamās nedēļas pirmdienai (20. aprīlim) VNF Jauniešu ideju laboratorijas (JIL) ideju konkursam “Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2015”!

 

Iecerēts atbalstīt jauniešu idejas, kas tiks īstenotas Valmierā vai Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu vai Rūjienas novadā!

 

Ļoti gaidīsim idejas par paliekošām lietām un vērtībām. Piemēram, idejas par dažādu jaunu lietu radīšanu kā iekštelpu un āra vides objekti,  dažādu vietu atjaunošanu. Ļoti gaidīsim arī idejas par pasākumiem, kuru laikā (vai pēc kuriem) taps kas paliekošs. Piemēram, koncerts, kura laikā tiek ierakstīta dziesma, dzejas vakars, pēc kura tiek apkopoti jauno autoru dzeja, radošās darbnīcas, kuru laikā tapušās lietas tiek kur izmantotas... Esi radošs un pārsteidz mūs ar ko pavisam jaunu un nedzirdētu! :)

 

Pilnais konkursa nolikums un pieteikuma veidlapa atrodami VNF mājas lapā www.vnf.lv sadaļā “Īsteno ideju”. Jautājumi, neskaidrības vai vienkārši gribas parunāties? Tad zvani 29451841 (Inga) vai raksti uz laboratorija@vnf.lv vai @VNFJIL! Un vēl.. šogad JIL katrai iesniegtai idejai teiks paldies ar konfektēm!