Velo modes skate Valmieras pilsētas svētkos

 Jau otro gadu Valmieras pilsētas svētkos 3. jūlijā notiks Velo Fashion Show, ko rīko Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorija (JIL). Gan mazie, gan lielie svētku apmeklētāji tiek laipni aicināti izrotāt savus velosipēdus, skrituļslidas, trīsriteņus, rollerus vai kādus citus savus iemīļotos braucamrīkus, piešķirot tiem vēl neredzētu izskatu.
 
 
Velo modes skate notiks pilsētas slidotavas laukumā (Rīgas ielā 43) 3. jūlijā no plkst. 11:30 līdz 14:30, kad svētku apmeklētāji varēs balsot par saviem favorītiem un piedalīties pārsteiguma balvas izlozē. Pēc minētā laika Velo Fashion Show dalībnieki ar saviem braucamrīkiem dosies Lielajā parādes gājienā līdz pilsētas centram, kur tos ar gardumgardām balvām no zemnieku saimniecības “Beķereja” un citiem sirdij tīkamiem pārsteigumiem sveiks pasākuma rīkotāji. Īpašu apbalvojumu saņems JIL simpātija.
 
Velo Fashion Show dalībniekiem pasākuma norises vietā būs pieejami dažādi floristikas nieciņi, dabas veltes un citi materiāli, lai uz pāris stundām izrotātu savu braucamo pēc iespējas košāk, raibāk un labāk pamanāmi. Tie, kuri vēlēsies savam braucamajam dāvāt jaunu izskatu uz ilgāku laiku, varēs likt lietā pūšamās krāsas un izmantot jauniešu sarūpētos šablonus. Taču, ja kādam ir liela vēlēšanās savam braucamrīkam piešķirt īpaši neatkārtojamu izskatu, to iespējams izrotāt jau pirms pasākuma, un Velo Fashion Show atliks vien pieteikties un meistardarbu izrādīt publikai.
 
Paralēli JIL rīkotajam oriģinālāko riteņu konkursam, JIL jaunieši organizēs labdarības akciju, kuras laikā tiks vākti līdzekļi jaunu spēļu iegādei Valmieras bērnu dienas centrā.
 
Dalībai Velo Fashion Show pasākumā vēlams iepriekš pieteikties, rakstot uz e-pastu laboratorija@vnf.lv un norādīt savu vārdu, uzvārdu vai komandas/organizācijas nosaukumu, kontaktinformāciju un braucamrīku, ar ko piedalīsies konkursā. Tas mums ļaus labāk sagatavot nepieciešamos materiālus. Taču, protams, piedalīties varēs arī bez iepriekšējas pieteikšanās! Sīkāka informācija pa tālruni 27820430 (Gundega).
 
Ja arī Tu vēlies būt viens no tiem, kas vēlas izdekorēt savu braucamrīku, atnākt par to nobalsot vai piedalīties Bērnu dienas centra jauniešu iepriecināšanā, gaidīsim Tevi Velo Fashion Show!
 
Turpat slidotavā ierīkotajā jauniešu laukumā varēsi piedalīties arī citos Valmieras pilsētas svētku pasākumos!
 
 
Velo pasākumu finansiāli atbalsta Sorosa fonds Latvija un Valmieras pilsētas pašvaldība.
 
 
 
Papildu informācija:
Gundega Siliņa, VNF Jauniešu ideju laboratorijas koordinatore
E-pasts: laboratorija@vnf.lv, mob.tel.: 27820430