Var pieteikties “Skolas somas” atbalstam

Var pieteikties “Skolas somas” atbalstam

Valmieras novada fonds aicina apkaimes ģimenes pieteikt savus skolēnus labdarības akcijas “Skolas soma” atbalstam – 25 eiro vērtai dāvanu kartei skolas preču iegādei. Atbalsts primāri paredzēts pirmklasniekiem, taču akcijai pieteikt var arī citu klašu skolēnus. Pieteikumus līdz 30. septembrim gaidām no ģimenēm, kurām ir finansiālas grūtības nodrošināt visu skolai nepieciešamo, taču tām nav trūcīgās ģimenes statusa.

 

“Skolas somas” atbalstam var pieteikties ģimenes no Valmieras un apkārtējiem novadiem – Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu un Rūjienas novada. Lai nedublētu citas palīdzības iespējas, šogad atbalstu varēs saņemt tās ģimenes, kurām nevar piešķirt trūcīgās ģimenes statusu un kuras nevar saņemt pabalstu savā pašvaldībā. Tādējādi fonds vēlas palīdzēt tām ģimenēm, kuras formālu kritēriju dēļ tiek izslēgtas no oficiālajiem pabalstiem, bet faktiski dzīvo zem iztikas minimuma.

 

 

Pieteikuma formu var lejupielādēt šeit.
 

Vai arī:

  1. Valmieras novada fondā, Valmierā, Garā ielā 10,

  2. jautāt pašvaldību sociālajiem darbiniekiem.
     

Pieteikumu Valmieras novada fondā var nogādāt pa pastu, sūtīt uz e-pastu vnf@vnf.lv, personīgi iesniegt fondā vai nodot pagasta/pilsētas sociālajam darbiniekam. Pieteikums fondā jānogādā līdz šā gada 30. septembrim!

 

Uzzināt, kuriem skolēniem dāvanu kartes piešķirtas, varēs fondā no 12. oktobra. Jautājumos par akciju un labāko veidu, kā saņemt un nogādāt “Skolas somas” pieteikumu, var zvanīt uz Valmieras novada fondu – 64281792 vai mob. 20258200 (darba dienās no plkst. 10:00-16:00).