Valmieras apkaimes seniorus aicina uz Pēterdienu!

Valmieras apkaimes seniorus aicina uz Pēterdienu!

Nākamnedēļ, 29. jūnijā, Valmieras apkaimes seniori aicināti uz Kocēnu estrādi plkst. 11:00, kur ar lustīgām un pazīstamām dziesmām uzstāsies Renārs Veličko un Mārtiņš Birnis no grupas “Ballīšu orķestris”. Koncertu un satikšanos organizē Valmieras novada fonds, pateicoties Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstam.

 

Pazīstamas melodijas, kā “Pie dzintara jūras”, “Genoveva”, “Vecpiebalgas ūdensrozes”, “Muļķe sirds”, “Somu pirts” izdziedās grupas “Ballīšu orķestra” mūziķi, aicinot dejot un līdzi dziedāt ikvienu atnākušo senioru. Pasākuma laikā sirmgalvji varēs iestiprināties ar uzkodām un izbaudīt satikšanās prieku lustīgā gaisotnē. Laipni aicināts ikviens seniors!

 

Paldies sakām Borisa un Ināras Teterevu fondam par atbalstu un Kocēnu novada pašvaldībai par uzņemšanu. Līdzīgi pasākumi šogad jau notika Sēļos, kur sirmgalvji bija aicināti apmeklēt teātra izrādi.

 

Labdarības organizācija Valmieras novada fonds jau kopš 2005. gada ir partneris tiem, kuri vēlas ziedot, un tiem, kuri vēlas īstenot sabiedrībai svarīgas iniciatīvas. Lai gan sociālā palīdzība nav fonda primārais uzdevums, atbalsts atsevišķām sabiedrības grupām ir ļoti svarīgs. Turklāt vientuļajiem senioriem apciemojuma prieks un iespēja iziet no mājas ir pat svarīgāka par pašu dāvanu.