Valmieras apkaimes seniori svin Pēterdienu Kocēnos

Valmieras apkaimes seniori svin Pēterdienu Kocēnos

29. jūnijā, Kocēnu estrādē bija sanākuši teju 100 Valmieras apkaimes seniori, lai atzīmētu Pēterdienu kopā ar grupas “Ballīšu orķestris” vīriem – Renāru Veličko un Mārtiņu Birni. Līksmu dziesmu un deju pavadījumā sirmgalvji aizvadīja Vasaras saulgriežus. Pasākumu organizēja Valmieras novada fonds, pateicoties Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstam.

 

Kocēnu estrādē bija sabraukuši Pēterbērni no Mazsalacas, Rūjienas, Naukšēnu novadiem un Valmieras. Skanot populārajām melodijām, citi seniori ļāvās deju solim, bet citi atbalstīja, dziedot līdzi pazīstamajām dziesmām. Pasākuma vadītāja Agrita Gruzdiņa priecēja iemīļotajiem dzejoļiem, kurus publika ar aizrautību runāja līdzi.  Starp senioriem neizpalika arī paša Pētera sumināšana.

 

Pēc koncerta pasākuma apmeklētāji devās nelielā ekskursijā pa Kocēniem, aplūkojot precīzāko saules pulksteni Baltijā un citus tur esošos kultūras apskates objektus. Noslēgumā seniori izteica pateicību par iespēju šādi satikties.  

 

Paldies sakām Borisa un Ināras Teterevu fondam par atbalstu un Kocēnu novada pašvaldībai, kultūras darbiniecei Vinetai Vinterei par uzņemšanu. Līdzīgs pasākums šogad jau notika Sēļos, kur sirmgalvji bija aicināti apmeklēt teātra izrādi.

 

Labdarības organizācija Valmieras novada fonds jau kopš 2005. gada ir partneris tiem, kuri vēlas ziedot, un tiem, kuri vēlas īstenot sabiedrībai svarīgas iniciatīvas. Lai gan sociālā palīdzība nav fonda primārais uzdevums, atbalsts atsevišķām sabiedrības grupām ir ļoti svarīgs. Turklāt vientuļajiem senioriem apciemojuma prieks un iespēja iziet no mājas ir pat svarīgāka par pašu dāvanu.


Pievienotā galerija: