Valmierā notiks seminārs par NVO attīstību: misiju, stratēģisko plānošanu un komunikāciju

NVO apmācības VidzemēValmieras novada fonds (VNF), noslēdzot apmācību ciklu nevalstiskajām organizācijām, aicina uz pēdējo nodarbību – par NVO attīstību: misiju, stratēģisko plānošanu un komunikāciju. Nodarbība notiks trešdien, 20. oktobrī, plkst. 10:00, uz to jāpiesakās pirms tam!
 
 
 
Nodarbībā tiks palūkotas tēmas par organizācijas stratēģisko plānošanu, organizācijas misijas formulēšanu un atbilstošas darbības plānošanu. Tiks aplūkotas arī tēmas par NVO vadību atbilstoši to misijām, kā arī par NVO komunikāciju ar savām mērķa grupām un pārējo sabiedrību.
 
Seminārs galvenokārt tiek paredzēts NVO vadītājiem, aktīvajiem darbiniekiem un brīvprātīgajiem, kas piedalās organizācijas nākotnes plānošanā un projektu sagatavošanā. Seminārā laipni tiks gaidīti arī organizāciju padomes locekļi un attīstības plānotāji, kā arī lēmumu pieņēmēji.
 
Nodarbību vadīs Ausma Pastore, Latvijā zināma un atpazīstama NVO attīstības speciālitāte. Seminārs ir bez maksas. Vietu skaits ierobežots.
 
Uz šo nodarbību aicinām pieteikties līdz 18. oktobrim. Sīkāka informācija par pieteikšanos, kā arī pilns semināru norises grafiks pieejams fonda mājas lapā šeit.
 
Paralēli semināriem joprojām ir pieejamas arī individuālas konsultācijas par divām tēmām: par NVO grāmatvedību (Inese Ločmele) un par juridiskajiem jautājumiem (Ansis Bērziņš) – dokumentu sagatavošanu, noformēšanu, sapulces rīkošanas kārtību, efektīvu organizācijas pārvaldību utt. Uz konsultācijām iepriekš jāpiesakās Valmieras novada fondā pa tālruni 64281792.
 
Aicinām NVO no Valmieras apkaimes un visas Vidzemes izmantot šo iespēju un bez maksas rast atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem, lai arvien sekmīgāk sasniegtu savus mērķus, uzlabotu darbību un spēcīgāk strādātu mūsu sabiedrības labā! Iespēju nodrošina un finansiāli atbalsta Tieslietu ministrija un Sabiedrības integrācijas fonds, kuriem pateicoties šajā rudenī notiks vēl daudzas aktivitātes, par kurām informēsim tuvākajā laikā.
 
Papildu informācija:
Gundega Siliņa, projekta koordinatore Valmierā
Tālrunis: 27820430, 64281792; e-pasts: laboratorija@vnf.lv
 
 
 
NVO semināru norisi finansiāli atbalsta Tieslietu ministrija un Sabiedrības integrācijas fonds.