Uzņēmumi aicināti pieteikt Lielās bumbas rallijā

Uzņēmumi aicināti pieteikt Lielās bumbas rallijā

Valmieras pilsētas svētkos jau sesto reizi notiks tradicionālais Labdarības bumbu rallijs Gaujas Kazu krācēs, kur arī šogad sacentīsies Lielās bumbas. Līdz 18. jūlijam, sazinoties ar Valmieras novada fondu, uzņēmumi var pieteikt dalību Lielo bumbu sacensībās par galveno balvu – atraktīvu komandas saliedēšanās pasākumu no “Liela muiža”. Bumbu rallija ienākumi nonāk projektu konkursa “Sev, tev, novadam” krājkasītē – vietējo iedzīvotāju iniciatīvu atbalstam.

 

Līdzīgi kā pērn – Labdarības bumbu rallijā 28. jūlijā būs divi skrējieni:

  • Individuālā sacensība, kur ikviens pilsētas svētku apmeklētājs varēs iegādāties bumbiņu ar unikālo numuru. Tā viņa vietā Kazu krācēs sacentīsies par aptuveni 30 vietējo labvēļu sarūpētām balvām. Visātrākās bumbiņas saimnieks dosies pacilājošā lidojumā ar gaisa balonu no “Airkargo”.

  • Uzņēmumu sacensība, kur lielās bumbas krācēs cīkstēsies par galveno balvu – dzīvesprieka akadēmiju – atraktīvu komandas saliedēšanās pasākumu ar mucu gatavošanas elementiem no “Lielas muižas”. Uzņēmumi sacensībai var pieteikties līdz 18. jūlijam. Plašāka informācija Valmieras novada fonda mājaslapā.  

 

Kā ierasts, Bumbu rallijs pulcē vairākus simtus dalībnieku un līdzjutēju Gaujas krastmalā. Rallijā var piedalīties ikviens. Sestdien, 28. jūlijā, plkst. 18.00 lielās un mazās bumbas izbērs Kazu krācēs. Tur, spēkojoties ar akmens šķēršļiem un atstraumēm, tās steigsies uz finiša līniju pie Valterkalniņa, lai būtu starp pirmajām laimīgajām, kuras gūst balvas. Individuālajam skrējienam biļetes iepriekšpārdošanā varēs iegādāties no 20. jūlija.

 

Bumbu rallija ienākumi konkursā “Sev, tev, novadam” ļaus atbalstīt iedzīvotāju idejas dzīvesvides sakārtošanā un pilnveidē Valmierā un apkārtējos novados.

 

Fonds jau kopš 2005. gada ir partneris tiem, kuri vēlas ziedot, un tiem, kuri vēlas īstenot sabiedrībai noderīgas iniciatīvas Valmierā un Mazsalacas, Rūjienas, Naukšēnu, Burtnieku, Beverīnas, Kocēnu novados. Nesen ar fonda ziedotāju un Bumbu rallija dalībnieku atbalstu tika uzvesta bērnu izrāde “Pelīte – melīte”, labiekārtots rotaļu laukums Rūjienā, bet Valmieras seniori būs aicināti uz nūjošanas nodarbībām.