Trešdien visi Pie Adeles @chill_inn!

Pie AdelesUzmanību! Uzmanību! Nepievērs šai ziņai uzmanību! Bet, ja Tu joprojām lasi, tad jau šo trešdien, 28. martā plkst. 18.00 bārā „Chill-inn” aicinu Tevi un Tavus draugus papļāpāt ar uzņēmuma „80art” dibinātājiem Andri Jurgu, kas plašāk zināms kā radio „Valmiera” runas vīrs, un Tomu Bergu. Tāpat ieradīsies arī mācītājs (reizē arī skolotājs) Andris Akmens, savukārt ap plkst.19.00 mums pievienosies džezīgā restorāna „Parks” saimnieks un Valmieras koru vadītājs Imants Točs.
 

Uz pasākumu var nākt (bez dokumentiem) visi tie, kas grib pačalot par iedvesmojošām tēmām, paklausīties sakarīgas runas un, pārtverot ceļojošo mikrofonu, uzdot savu viltīgo jautājumu. Un ja būsi gana asprātīgs un tieši Tavu jautājumu mūsu viesi izvēlēsies par labāko esam, tad varēsi saņemt kādu ņammīgu kārumu tieši no VNF Jauniešu ideju laboratorijas.

 

Pirms divām nedēļām tējas vakars „Pie Adeles” notika pirmo reizi. Tad mēs uzzinājām – „ja gribam, lai viss ir forši, tad darām to, kas sagādā prieku!” saka Artis Žentiņš, BMX sportists un viens no kafejnīcas „Liepziedi un Rozmarīns” saimniekiem. „Lai arī kādu amatu ieņemsiet, noteikti nepiemirstiet dzīvē par sportu un izskrienam krosiņu pirms miega”, Jāņa Upenieka, 11.Saeimas deputāta, atziņa. Bet pilsētas mērs I.Boķis aicināja jauniešus padomāt, ka ne vienmēr ir jādzenas pēc prestiža amata. „Labāk izcils santehniķis, nevis viduvējs jurists, un labāk atalgots noteikti būs izcils santehniķis”.

 

Tie, kas nezin, tad tējas vakaru „Pie Adeles” jēga ir līdz sirds patikas izvaicāt Valmierā un Latvijā atpazīstamus ļaudis, uzzināt viņu panākumu atslēgas un piemest arī kādu gramu degsmes savā ikdienā. Nosaukums „Pie Adeles” aizgūts no VNF JIL mītiskās iedvesmotājas Adeles, kas pelna superlabās atzīmes skolā, dzied Valmieras popgrupā un aktīvi darbojas vienā no foršākajām pasaules jauniešu organizācijām. Lai vairāk būtu tādu jauniešu kā Adele, tad mēs vēlamies iedvesmot arī citus jauniešus būt aktīviem! :)

 

Vairāk informācijas par pārējām tikšanās reizēm un iedvesmojošajām personām Tu vari lasīt VNF JIL blogā http://jilvalmiera.wordpress.com!