Tikšanās „Pie Adeles” tiek PĀRCELTA!

Pie AdelesVēl pavisam tuvs  Lieldienu trakums, zaķu un olu izdarības rit pilnā sparā, un tieši tāpēc Adele iet nelielā bezalgas atvaļinājumā. Un šajā sakarā šīs nedēļas, 11. aprīļa tikšanās "Pie Adeles" TIEK PĀRCELTA uz 18. aprīli. Savukārt 18. aprīlī iekš muzikālā bāra "Chill-inn" sagaidāms pamatīgs biznesa iedvesmas uzplaiksnījums.
 

Īpaši gaidīsim tos, kam galvā plaukst daudzsološas biznesa idejas, tikai nepieciešams mazliet iedvesmas un ceļazīmes pirmajiem soļiem uzņēmējdarbības pasaulē. Lai Tavi pirmie uzņēmēja soļi būtu drošāki un vienā no Taviem bankas kontiem ieripotu pirmais miljons!

 

Aizvadītajā tējas vakarā "Pie Adeles" klausījāmies, ko labu stāsta Andris Jurga, Toms Bergs, Andris Akmens un Imants Točs. "Bailes ir tas, kam jātiek pāri," saka Andris Akmens un piebilst, ka jauniešiem doties uz ārzemēm nemaz nav tik peļama lieta – brauciet, aplauzieties un tad atpakaļ mājās! Abi Andri bija vienisprātis par to, ka ģimenei ir jābūt katra cilvēka pamatvērtībai un visi tavi sasniegumi iegūst vērtību, ja ir ar ko šajā priekā dalīties. Bet Toms Bergs rosināja skatīties uz lietām no pozitīvās puses un no katra notikuma iegūt labāko.

 

Mūsu iedvesmotāji padalījās arī ar savām tīkamākajām grāmatām un filmām. Imanta Toča mīļāko piedzīvojumu romānu "Grāfs Monte Kristo" viņš esot pārlasījis neskaitāmas reizes. Andris Akmens ieteica izlasīt superplāno, bet iedvesmojošo grāmatu "Kurš nočiepa manu sieru?".Andrim Jurgam tīk paskatīties filmu "Radio pirāti", bet Toms Bergs solīja pacienāt mūs ar e-grāmatu "Mūsu aisbergi kūst" jeb pingvīna izdzīvošanas ABC. Un to varam iegūt šeit - http://failiem.lv/u/bjjioqq.

 

Un "Pie Adeles" joprojām viss notiek ar mērķi kļūt radošākiem, aktīvākiem un uzdrīkstēties sapņot, darīt un nebaidīties.

 

Vairāk informācijas par pārējām tikšanās reizēm un iedvesmojošajām personām + galerijas no ieprieksējām tikšanās reizēm Tu atradīsi VNF JIL blogā http://jilvalmiera.wordpress.com.