Tiks pasniegta pirmā vijole no Elīzas Purmales piemiņas fonda

 Šī gada sākumā Valmieras novada fonds izveidoja Elīzas Purmales piemiņas fondu 5000 latu apjomā Valmieras jauno vijoļspēles talantu atbalstam. Valmieras Mūzikas skolas jaunā mācību gada atklāšanas pasākumā 1. septembrī pulksten 17:00 tiks pasniegta pirmā vijole.
 
 
 
Vijole tiks dāvināta vienam no talantīgākajiem Mūzikas skolas vijoļu klases audzēkņiem. Ņemot vērā līdzšinējās sekmes un talantu, kopā ar skolas pedagogiem tiek izvērtēti visi audzēkņi, kas uzsāks mācības sestajā vai augstākā klasē. Šīgada vijoles saņēmēja vārds un cita papildu informācija tiks paziņota 1. septembrī.
 
Jāatgādina, ka Elīzas Purmales piemiņas fondu veido iedzīvotāju ziedojumi, kas bija paredzēti Elīzas ārstēšanai. Diemžēl meitene mira, un fonds kopīgi ar Purmaļu ģimeni nolēma ļaut savāktajiem ziedojumiem “dzīvot vienmēr” un ik gadu ar vienas vijoles dāvinājumu atbalstīt Valmieras Mūzikas skolas jauno talantu izaugsmi. Šo naudu administrē Valmieras novada fonds, rūpējoties par naudas drošību un prasmīgu ieguldīšanu, lai peļņas procenti ļautu spodrināt mūsu talantus arī turpmāk.