Tiekamies Valmieras novada fonda Labo darbu takā

Valmieras novada fonda Labo darbu takaJau kopš ceturtdienas vakara Valmierā jūtama svinīga noskaņa un gan lieli, gan mazi valmierieši priecājas par ilgi gaidītajiem pilsētas svētkiem. Sestdienas rītā, 2. jūlijā, svētkus kuplināsim arī mēs – Valmieras novada fonds (VNF). Laikā no plkst. 10:00 – 14:00 Valmieras pilsdrupu estrādē aicinām ikvienu ienākt Labo darbu takā, kur caur interesantiem uzdevumiem uzzināsiet par VNF paveiktajiem labajiem darbiem, aicināsim jūs dalīties idejās mūsu apkaimes dzīves uzlabošanā, kā arī varēsiet kļūt par 50. draugu Valmieras novadam!
 
Valmieras novada fonda ceļojums sākās saulainā 2005. gada 30. jūnija pievakarē. Sešu gadu laikā uzkrāta bagāta pieredze un ceļasomā ielikts daudz labu darbu. Savus ceļojuma stāstus mēs ik gadu ap VNF dzimšanas dienas laiku pārcilājam un tajos labprāt dalāmies ar jums.
 
 
Valmieras novada fonds ir sabiedriska labuma organizācija, ko valmierieši dibināja, lai sekmētu vietējās sabiedrības izaugsmi, dzīves kvalitāti un ļautu iedzīvotājiem saprast, ka pašu spēkiem var izdarīt daudz labu darbu. Tā mērķis ir attīstīt mērķtiecīgas ziedošanas tradīcijas Valmieras pilsētā un sešos apkārtējos novados – Mazsalacas, Rūjienas, Naukšēnu, Burtnieku, Kocēnu un Beverīnas novadā, kā arī sekmēt Valmieras apkaimes izaugsmi, atbalstot vietējiem iedzīvotājiem un novadam nozīmīgas iniciatīvas visdažādākajās jomās, piemēram, sociālajā sfērā, izglītībā, kultūrā, mākslā, amatieru sportā, novada vēsturē, vides aizsardzībā un citur.