Sūti ziemīgos un pavasarīgos foto JIL konkursam!

Sūti ziemīgos un pavasarīgos foto JIL konkursam!

Sveiciens tiem, kam patīk fotografēt – ar stilīgo ābolīti, lēto nokiju, lielā brāļa spoguleni, veco ziepīti vai pat videokameru! Lai gan ziemas lielie aukstumi beigušies, un pavasara vējš jau tramda hormonus, tomēr ziema reizēm mēdz atgriezties pat maijā! Tāpēc laižam gaisā foto konkursu “Jauniešu foto kalendārs 2016” un gaidām Tavas ziemīgās un pavasarīgās jaunradītās fotočenes, kā arī tās no krājumiem!

 

Arī šogad Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorija (VNF JIL) gaidīs Tavus labākos meistardarbus, lai no tām izveidotu jauniešu foto galda kalendāru 2016. gadam! Tavs šā brīža lielais uzdevums ir iesūtīt mums līdz 10 (!) savus labākās ziemas un pavasara foto līdz pat š.g. 31. maijam! Svētku svinēšana, zīmētie eņģeļi sniegā, apsnigušas mājas, kā arī daba, kas mostas no ziemas miega, un pilsētas ainavas – šādveidīgus glītus foto mēs gaidām no Tevis!

 

Ņem rokās savu vislabāko (vai pieejamāko) kameru vai telefonu un sāc bildēt! Pikošanās un dubļu vīri, krāšņas Vecgada vakara svinības vai Valentīndienas mīlulīši – jebkas, kas labi izskatīsies 2016. galda foto kalendārā! Esi radošs, jauneklīgs un oriģināls un sūti savus labākos foto uz e-pastu laboratorija@vnf.lv līdz 31. maijam!

 

KONKURSA NOLIKUMS – ŠEIT!

 

Arī šogad kalendāra ienākumi tiks ziedoti Valmieras un tās apkārtnes jauniešu ideju un projektu attīstībai, tādēļ kalendārus gada izskaņā aicināsim iegādāties Tavus draugus, klases biedrus un visus pārējos!