“Skolas somas jampadracis” – jautra tirgošanās un citas izdarības

Skolas somas jampadracisHei! Ja arī Tu, Tavs mazais brālis vai māsiņa pošas uz 1. septembri, bet visas skolai vajadzīgās lietas vēl nav sagādātas, tad šo sestdien, 20. augustā, ņem līdzi mammu, tēti un omammu un visi kopā nāciet uz “Skolas somas jampadraci”! Jau no plkst. 10.00-15.00 tirdzniecības centra “Valleta” trešajā stāvā notiks skolas lietu labdarības tirdziņš, radošā darbnīca un “Pirmklasnieka maratons”.
 
 
Skolas lietu tirdziņā varēs iegādāties dažādu kolektīvu un atsevišķu cilvēku dāvinātas skolas gaitām noderīgas mantas. Samaksa par tām – ziedojumi, kas tiks dāvināti labdarības akcijas “Skolas soma” dāvanu karšu iegādei. Par tām mazāk turīgu ģimeņu vecāki varēs saviem bērniem iegādāties skolai nepieciešamo.
 
Jampadrača laikā mazie ķipari varēs darboties radošajā darbnīcā un vizualizēt savas sapņu skolas somas, kā arī kopā ar citiem zaļi domājošiem jauniešiem veidot dažādus nieciņus no otrreiz izmantojamām lietām. Aktīvākie varēs piedalīties “Pirmklasnieka maratonā” un mēroties spēkiem pirmās klases skolnieka cienīgos uzdevumos. Risinot matemātikas “cietos riekstiņus”, apgūstot glītrakstīšanu, vingrinot balsis tautasdziesmās un veicot citus pirmklasnieku uzdevumus, varēs nopelnīt “Valletas” sarūpētos balonus un garšīgās ledenes.
 
Atgādinām, ka vēl joprojām var ziedot gan jaunas, gan arī lietotas mantas skolai, kas ir lietošanas kārtībā un varētu citiem skolēniem noderēt mācību gaitās. Tās var būt skolas somas, grāmatas, penāļi, sporta inventārs (bet ne apģērbs!), krāsainās pildspalvas un citi rakstāmpiederumi, kas nepieciešami katram skolniekam. Vai Tev tiešām ir vajadzīgs viss, kas stāv Tavā rakstāmgaldā vai biroja plauktā? Mantas vari nogādāt Valmieras novada fondā, Garā ielā 9, darba dienās no plkst. 10.00–17.00 līdz pat 18. augustam. Ja norādītajā laikā tomēr neizdodas tikt, tad aicinām zvanīt pa tālruni 27820430 (Gundegai) un vienoties par citu laiku. Labdarības akcijas “Skolas soma” ietvaros pasākums “Skolas somas jampadracis” Valmierā norisināsies jau otro gadu. Šogad Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorijai to palīdzēs organizēt jaunieši no “Pēdas LV”.