Seniori tiekas ar “Bezkaunīgiem večiem”

Seniori tiekas ar “Bezkaunīgiem večiem”

Pagājušās nedēļas nogalē, 14. martā, Kocēnu kultūras namā tikās 170 Valmieras un apkārtējo novadu seniori, lai baudītu humora pilno un sirsnīgo Limbažu teātra izrādi “Bezkaunīgie veči”. Kā patīkamu pavasara sveicienu sirmgalvji saņēma arī nelielu dāvanu paciņu no Valmieras novada fonda.

 

Seniori aizrautīgi sekoja līdzi Bezkaunīgo veču stāstam par to, kā skaisti nodzīvot vecumdienas. Teju katra aina tika pavadīta ar aplausiem. “Kā no dzīves!” priecājās kāda pensionāre no Naukšēniem. Pasākums sniedza visiem pozitīvas emocijas – ar čalām vientuļie pensionāri novērtēja iespēju satikties ar sen neredzētām paziņām un novadu kaimiņiem. Lai aiznestu pozitīvās emocijas arī mājās, katrs sirmgalvis saņēma gardumu paciņu ar marmelādi, kafiju un citiem labumiem.

 

Lielu paldies sakām Borisa un Ināras Teterevu fondam par dāvāto teātra izrādi un svētku paciņām. Kā arī liels paldies sociālajiem darbiniekiem un Beverīnas, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu un Rūjienas novadu pašvaldībām par transporta atbalstu.

 

Labdarības organizācija Valmieras novada fonds – partneris tiem, kuri vēlas ziedot, un tiem, kuri vēlas īstenot sabiedrībai svarīgas iniciatīvas. Fonda mērķis ir attīstīt mērķtiecīgas ziedošanas tradīcijas Valmierā un sešos apkārtējos novados.