Seminārs par VNF konkursu “Sev, tev, novadam”

Seminārs par VNF konkursu “Sev, tev, novadam”

Valmieras novada fonds aicina uz informatīvo semināru par jauno projektu konkursu “Sev, tev, novadam”. Tas notiks ceturtdien, 20. februārī, pulksten 11:00, fonda telpās Garā ielā 10. Seminārā varēs uzzināt vairāk par konkursa mērķiem un sagaidītajām idejām.

 

Februāra sākumā fonds izsludināja Ziemas konkursu programmā “Sev, tev, novadam”, kuras mērķis ir dot iespēju, uzņemties atbildību un veicināt līdzdalību, pilnveidojot gan sevi, gan apkārtējos. Līdz 3. martam tiek gaidīti pirmās kārtas pieteikumi. Pēc tam fonds piedāvās apmācības pretendentiem, lai līdz 17. martam saņemtu lieliskus gatavus projektus.

 

Konkursa filozofija ir pavisam vienkārša. Lai varētu dzīvot pilnvērtīgi un sakārtotā vidē, vispirms katram pašam jāspēj uzņemties līdzatbildību un piedalīties. Nākamais solis ir meklēt domubiedrus, “paķert” līdzi kaimiņus un draugus, palīdzot arī apkārtējiem. Tikai tā mēs visi kopā varam pilnveidot apkaimi, kurā dzīvojam. Turklāt vajag raudzīties uz iespējām un neizmantotajiem resursiem, nevis koncentrēties uz problēmām, kā to Latvijas sabiedrībā bieži darām.

 

Vairāk informācijas par Ziemas konkursu “Sev, tev, novadam” var atrast sadaļā “Īsteno ideju”.

 

Kuriem vietējiem projektiem piešķirt 5000 eiro – par to lems gan konkursa komisija, gan Ziedotāju kluba dalībnieki, kuri ziedojuši šī konkursa norisei. Pievienoties Ziedotāju klubam un balsot par projektiem ikviens var joprojām, sākot ar 20 eiro ziedojumu gadā. Šī nauda gan tagad, gan turpmāk 1-2 reizes gadā konkursa kārtībā tiks nodota apkaimes organizācijām vietējo projektu īstenošanai.