Pilsētas svētkos valmierieši izkrāsojuši Kazu krāces

Pilsētas svētkos valmierieši izkrāsojuši Kazu krāces

Zilās, zaļās, dzeltenās, rozā un lielās bumbas pagājušā nedēļas nogalē, sacenšoties Gaujas Kazu krācēs, piepulcējušas 4200 eiro Valmieras apkaimes iedzīvotāju iniciatīvām krājkasei, kuru glabā Valmieras novada fonds. Ar to ir noslēdzies sestais Labdarības bumbu rallijs Valmierā.

 

Sestdien Labdarības bumbu rallija sacensības sākās ar Lielo bumbu skrējienu. Sākumā vadībā izvirzījās “Sundin Mežs” bumba, turpat sekoja “Ceļu komforts”, “Latvijasmernieks.lv” un “Kool Latvija” bumbas, tomēr izveicīgākas krācēs bija tieši “Branchess” un “Uzņēmējdarbības centrs” bumbas. Savukārt starp krāču akmeņiem viskomfortablāk jutās ADB “Gjensidige”, “Latio vērtētāji & konsultanti Vidzemē” un “Padtex Insulation” bumbas, kuras labprāt tur uzkavējās mazliet ilgāk. Ceļā uz finiša līniju pārliecinošajam “Uzņēmējdarbības centram” apņēmīgi pietuvojās “Wunder Latvia” un “Kool Latvija”, bet sīvā cīņā ar pārdesmit centimetru pārsvaru uzvarēja “Uzņēmējdarbības centrs”. Sirsnīgi sveicam Daigu Pēkali un kolēģus, kuri saņems iespēju pašiem pagatavot kādu koka muciņu no “Liela Muiža”.

 

Uzreiz pēc Lielo bumbu skrējiena Gaujā metās 1350 mazās bumbiņas, kuras bija iegādātas Valmieras pilsētas svētku laikā. Šogad starp 30 uzvarētājiem vairākiem veiksme uzsmaidīja divas reizes, tostarp astoņgadīgajai Laurai, kura kā pirmās vietas ieguvēja lidos ar “Airkargo” gaisa balonu, bet vienlaikus kā septītās vietas ieguvēja izvēlējās kopā ar vecākiem doties uz “Tintes” jubilejas festivālu. Mamma stāsta, ka Laura pati par savu kabatas naudu iegādājusies vien divas biļetes, kuras abas izrādījās veiksmīgas. Ar uzvarētājiem, kuri nebija klāt Gaujmalā, par balvām fonds šīs nedēļas laikā.

 

Ātrāko bumiņu īpašnieki:

 1. Nr. 374 – Laura Riekstiņa

 2. Nr. 264 – Sarmīte Kotova

 3. Nr. 672 – Artis Vītols

 4. Nr. 1775 – Inese Stāle

 5. Nr. 820 – Jānis Upenieks

 6. Nr. 866 – Arta Sēne

 7. Nr. 373 – Laura Riekstiņa

 8. Nr. 1633 – Vineta Pūce

 9. Nr. 1650 ­– Alise Prauliņa

 10. Nr. 1530 – Jānis Zvejnieks

 11. Nr. 309 – Evelīna Diāna Grase

 12. Nr. 886 – Ilona Vandāna

 13. Nr. 1653 – Rainers Margits

 14. Nr. 571 – Olita Nīmante

 15. Nr. 167 – Jānis Baiks

 16. Nr. 878 – Kārlis Vējiņš

 17. Nr. 428 – Kaspars Grigorjevs

 18. Nr. 630 – Zane Leite

 19. Nr. 1525 – Didzis Kazdiķis

 20. Nr. 1523 – Karlīna Grase

 21. Nr. 685 – Līga Landrāte-Krūmiņa

 22. Nr. 555 – Dominiks Urbanovičs

 23. Nr. 33 – Valentīna Nigale

 24. Nr. 564 – Ilze Geidāne

 25. Nr. 168 – Jānis Baiks

 26. Nr. 838 – Ieva Mežapuķe

 27. Nr. 585 – Vineta Pūce

 28. Nr. 379 – Inita Nerātne

 29. Nr. 760 – Sintija Mūrniece

 30. Nr. 1504 – Artūrs Enģelis

 

Bumbu rallijā iegūtos 4200 eiro pievienosim projektu konkursa “Sev, tev, novadam” uzkrājumam. Jau pirms gadu mijas tas atbalstīs Valmieras apkaimes iedzīvotāju labās idejas un vēlmi padarīt novadu sakoptāku un pievilcīgāku.

 

Lielu paldies sakām vietējiem uzņēmējiem, kuri atbalsta Bumbu rallija norisi, dāvājot balvas: “Airkargo” SPA salons “Līga”, “Agate”, “Austris”, “Bastions”, “Baiļu māja”, “Bērnu bode”, “Vidzemes papīrs”, koncertzāle “Valmiera”, “Ķoņu dzirnavas”, “Nova”, kinoteātris “Gaisma”, “Zaiga” “Kunturi”, “Valmiera/ORDO”, “Spēka pasaule”, kafejnīca “Tērbata”, bārs “Tinte”, Vidzemes koncertzāle “Cēsis”, galerija “Laipa”, “Vaidava Ceramics”, Emīls Vanags, “Tuff Stuff”, “Filca čības”, SIA “Naukšēni”, “Optikas centrs”, “Gardu muti”, “Mellene”, “Varis Toys”, “Rančo parks”.

 

Bumbu rallijs jau vairākus gadus nebūtu iedomājams bez lieliskajiem Vidzemes sporta asociācijas airētājiem, īpaši liels paldies Tomam Karlivānam. Sirsnīgu paldies sakām arī tehniskajiem atbalstītājiem, kas ļāva samazināt organizatoriskās izmaksas: Artim Libertam un tipogrāfijai “Valprint” un fonda brīvprātīgajiem palīgiem.

 

Valmieras novada fonds Bumbu ralliju rīko jau sesto gadu, lai iedvesmotu valmieriešus, ka darīt labu un ziedot savai pilsētai un novadam ir viegli un interesanti. Ik gadu projektu konkursā “Sev, tev, novadam” krājkasi piepilda Bumbu rallija un Ziedotāju kluba dalībnieku ziedojumi, pateicoties kam izdodas atbalstīt iedzīvotāju ieceri labiekārtot bērnu rotaļu laukumus, sakopt pastaigu takas, vai rīkot izglītojošus pasākumus Valmierā un apkārtējos novados. Tāpēc tikpat sirsnīgs paldies visiem, kuriem dalība Bumbu rallijā ir kļuvusi par skaistu tradīciju pilsētas svētkos.