Pieejama vakance Eiropas brīvprātīgajam darbam Zviedrijā

EVS vakance ZviedrijāValmieras novada fonds aicina 18 30 gadu vecus jauniešus pieteikties uz brīvprātīgā darba vakanci apstiprinātam projektam Zviedrijā! Brīvprātīgā darba aktivitātes notiks Grimslöv apkaimes tautskolā, Zviedrijas dienvidos, un tie ietver dažādu pasākumu rīkošanu jauniešiem, vides aktivitātes un ārpusstundu nodarbības tautskolas audzēkņiem.
 
Brīvprātīgā darba periods: no š.g. 1. septembra līdz 2012. gada 30. jūnijam (10 mēneši). Uzņēmējorganizācija, Grimslöv tautskola, īpašie priecātos savā komandā redzēt puišus, tomēr motivācija un atbilstība tematikai noteikti būs svarīgākais atlases kritērijs! Vairāk par Grimslöv tautskolu var uzzināt Eiropas brīvprātīgā darba akreditēto organizāciju datu bāzē: http://ec.europa.eu/youth/evs/aod/hei_form_en.cfm?EID=64000552630.
 
Kā to paredz programmas “Jaunatne darbībā” vadlīnijas, Eiropas brīvprātīgā darba dalībniekam tiek apmaksāti ceļa izdevumi 90% apmērā, uzturēšanas izdevumi Zviedrijā un neliela kabatas nauda personīgajiem tēriņiem.
 
Lai pieteiktos, sūti pieteikuma anketu Valmieras novada fondam uz e-pastu vnf@vnf.lv vai zvani pa tālruni 64281792 un 26136756 (Ansis Bērziņš). Tā kā laika ir ļoti maz, pieteikumus gaidīsim līdz otrdienai, 12. jūlija pēcpusdienai, plkst. 16:00!