Piedalies labdarības izsolē un kļūsti par 50. draugu!

100 draugi Valmieras novadamMēdz teikt – pasaki, kas ir tavi draugi, un es pateikšu, kas esi tu! Valmieras novada draugu saraksts ir gana kupls un nu nonācis līdz īpašam skaitlim – Nr. 50! Valmieras novada fonds domā, ka tajā ierakstāms īpašs vārds, un kādēļ gan ne tavējais? Tieši tādēļ ikviens valmierietis un Valmieras apkaimes draugs ir aicināts piedalīties izsolē par piecdesmitā drauga vietu.
 
“100 draugi Valmieras novadam” – tā sauc Valmieras novada fonda labdarības programmu, kur par draugu kļūst, ziedojot vismaz 20 latus. Šobrīd viņi ir jau 49, tostarp Inārs Poļaks, Inesis Boķis, Ričards Gailums, Sarmīte Grāpēna, Iveta Boša, Agris Bergs, veikals “Austris” un citi. Daži apliecinājuši draudzību, ziedojot vairākus gadus pēc kārtas, un kļuvuši par labiem, sirsnīgiem un pat uzticamiem Valmieras novada draugiem.
 
Līdz 10. augustam tev ir unikāla iespēja kļūst par draugu Nr. 50, izsolē nosakot, cik esi gatavs ziedot Valmieras novada fondam. Izsoles sākuma “cena” ir 20 lati!
 
 

Izsoles uzvarētāju aicināsim solīto naudas summu ziedot Valmieras novada fondam, pieskaitot to mūsu neaizskaramajam kapitālam un tā dodot iespēju labām nākotnes iecerēm un Valmieras apkaimes dzīves uzlabošanai. Pārējos izsoles dalībniekus mīļi gaidīsim “100 draugu” sarakstā kā 51., 52., 53.... draugu.