Piedalies galda spēļu piedzīvojumos!

 Jau februāra sākumā ikviens, kas vēlas uzspēlēt pasaules labākās un populārākās galda spēles, tiks laipni gaidīts uz Galda spēļu vakariem Valmieras integrētajā bibliotēkā (VIB) Cēsu ielā 4. Tie tiks atklāti 2. februāra pēcpusdienā, plkst. 16:00. Jauniešu organizēto pasākumu ar savu klātbūtni pagodinās arī Valmieras mērs Inesis Boķis, piedaloties vēl citām Valmierā zināmām personībām. Jauniešu organizācijas būs sarūpējušas vēl citus pārsteigumus.
 
Lai drēgnajos vakaros tiktu kliedēta garlaicība un vienlaikus kustinātas pelēkās šūniņas, Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorija kopā ar Jaunatnes centra “Vinda” jauniešu klubu “Acis” turpmāk ik mēnesi rīkos Galda spēļu vakarus bibliotēkas telpās. Aizraujošās galda spēles visā pasaulē kļūst arvien populārākas un nu ienāk arī pie mums! Spēļu vakaru atklāšanā jaunieši aicina ierasties gan tos, kam stratēģisko spēļu māksla nav sveša, gan tos, kuri labprāt tās uzspēlētu pirmo reizi. Ikvienā Spēļu vakarā būs klāt JIL un “Vindas” jaunieši, kas labprāt ikvienu interesentu iepazīstinās ar spēļu noteikumiem un kopīgi būs gatavi tās uzspēlēt.
 
Ikviens varēs izvēlēties sev interesantāko galda spēli, sākot ar ko vienkāršāku un zināmu kā “Cirks” un “Riču-Raču”, vai ķeroties pie kā stratēģiskāka un sarežģītāka – “Katanas ieceļotājiem”, “Karkasones”, “Citadeles” un citām prāta spēlēm. Ikviens spēlētājs varēs atrast sev ko tīkamu un aizraujošu, jo jaunieši ir sagādājuši vairāk nekā 40 (!) dažādas spēles. Tās ērti aplūkojamas VIB www.biblioteka.valmiera.lv.
 
Spēļu vakaru rīkošanu finansiāli atbalsta Sorosa fonds Latvija, organizācija “Kinder in Valmiera” (“Bērni Valmierā”) un galda spēļu veikals LUDO.