Piecām ģimenēm ceļazīmes uz nometni

 30. jūnijā noslēdzās VNF ceļazīmju konkurss “Solis pretī izaugsmei”. Ceļazīmēm dalībai pasaules latviešu nometnē “3x3” pieteicās 15 ģimenes no Valmieras, Mazsalacas un deviņiem apkārtējiem pagastiem. Piecas no tām 19. jūlijā dosies uz nedēļu garu “dzīves skolu” Kazdangā gūt jaunus iespaidus, bagātināt sevi un rast spēku, lai atgūtu zem kājām zudušo pamatu.
 
Maija beigās Valmieras novada fonds (VNF) uzsāka Labo darbu programmas akciju “Solis pretī izaugsmei” ar mērķi palīdzēt Valmieras pilsētas un apkārtējo pagastu krīzes skartajām ģimenēm, dodot tām iespēju būt kopā un stiprināt savas ģimeniskās saites, pilnveidot sevi un atgūt stabilitāti. Īpaši šobrīd ir svarīgi domāt par to, lai arī pēc gadiem būtu kāds, kam spēlēties skaistajos rotaļu laukumos, izzināt dabu, glabāt latviskās tradīcijas un rūpēties par mūsu valsti. Liels paldies ikvienam ziedotājam!
 
Ceļazīmju konkursā iesniegtos ģimeņu pieteikumus izvērtēja fonda Labo darbu programmas ziedotāji. Lai arī izšķirties bija grūti, ceļazīmes dalībai nometnē “3x3” tiks dāvinātas piecām ģimenēm: Vibuļu ģimenei no Sēļu pagasta, Krastiņu ģimenei no Ipiķu pagasta, Pivaru ģimenei no Vilpulkas pagasta, Meržvinsku ģimenei no Brenguļu pagasta un Brēžu ģimenei no Valmieras.
 
Dažkārt ir vajadzīgs pavisam nedaudz, lai dotu kādam cerību un piepildītu kādu sapni. Valmieras novada fonds cer, ka šo ģimeņu izaugsmē ieguldītie apkaimes iedzīvotāju un uzņēmēju ziedojumi dos pienesumu arī apkārtējai sabiedrībai. 
 
Nometnes laikā ģimenes katras dienas interesantākos notikumus pierakstīts dienasgrāmatā, lai pēcāk ar tiem padalītos. Jūlija beigās par ģimeņu spilgtākajiem iespaidiem pastāstīsim arī jums!
 
 
Fonda darbību pašlaik atbalsta Valmieras rajona padome un EEZ/Norvēģijas finanšu instrumenta un Latvijas valsts izveidotais NVO fonds, kuru administrē Sabiedrības integrācijas fonds.