Pasākumu cikls, svinot Zemes dienu Valmierā

Pasākumu cikls, svinot Zemes dienu Valmierā

Šajā nedēļas izskaņā, piektdien, Jauniešu mājā “Ceplis” būs iespējams apgūt foto mākslu un uzzināt Eiropas brīvprātīgās jaunietes Andreas ceļojumu stāstus pa Eiropu, Āfriku un Indiju, bet sestdien Jaunatnes centrā “Vinda” būs iespēja piešķirt otro dzīvi nevajadzīgiem priekšmetiem.

 

Piektdien, 23. martā, Jauniešu mājā “Ceplis”, Garā ielā 10:

  • plkst. 15.00–17.00 Fotografēšanas meistarklase. Foto māksla neslēpjas tikai Instagram sirsniņu skaitā, bet tā ir spēja noķert mirkli, smaidu, sauli vai patiesu emociju. Nāc un uzzini no pieredzējušiem Eiropas brīvprātīgajiem Andreas un Maksa, kur un kā noķert mirkli un zemes skaistumu, ko tikai tu redzi. Ņem līdzi savu fotokameru vai viedtelefonu un pievienojies!

  • plkst. 18.00–20.00 Ceļojumu stāsti. Mums ir vesela pasaule, kuru izzināt un iepazīt. Andrea to aktīvi dara un ir gatava stāstīt, kā ceļot ne tikai Eiropā, bet Indijā un Āfrikā ar pēc iespējas mazākiem izdevumiem un videi draudzīgā veidā. Dzirdēsi gan praktiskus padomus, gan aizraujošus un amizantus atgadījumus.

 

Sestdien, 24. martā, Jauniešu mājā “Vinda”, Mākslinieku ielā 2:

  • plkst. 13.00–17.00 Upcycling nodarbība. Skaidrs, ka atkritumu šķirošana nav vienīgais videi draudzīgais risinājums – vēl labāk, ja vari lietām piešķirt otru dzīvi, ļaujot vaļu radošai domāšanai. Izaicini sevi un Andreu – zaļās domāšanas entuziasti, kura no piena pakām pagatavojusi naudas maku, lai kopīgi rastu vēl aizraujošus veidus, kā lietas izmantot otrreiz! Darbošanās būs praktiska – visi vajadzīgie materiāli būs uz vietas.

 

Nodarbības IR BEZ MAKSAS un bez vecuma ierobežojuma. Ja jūti, ka Tevi tas interesē – piesakies, rakstot ceplis@vnf.lv

 

Nodarbības vadīs brīvprātīgie: Andrea no Čehijas un Makss no Vācijas, pateicoties Eiropas Savienības programmas “Erasmus+” un Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūras atbalstam.