Pārcelts seminārs par NVO dibināšanu un sabiedriskā labuma statusu

 Rītdien, 2. septembrī paredzētā nevalstisko organizāciju apmācību cikla otrā nodarbība – NVO dibināšana un sabiedriskā labuma statuss – dažādu apstākļu dēļ tiek pārcelta uz 14. septembri. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
 
 
Nodarbība notiks otrdien, 14. septembrī, plkst. 10:00, uz kuru pieteikšanās turpināsies līdz 13. septembrim. Sīkāka informācija par pieteikšanos, kā arī pilns semināru norises grafiks pieejams fonda mājas lapā šeit. Īpaši gaidīti interesenti, kas tikai vēl vēlas dibināt biedrību vai fondu un gūt zināšanas par NVO darbības principiem.
 
Semināra pirmajā daļā tiks runāts par NVO dibināšanas dokumentiem un procedūrām, nodibinājumu un biedrības atšķirībām, struktūru, pārvaldes sapulču organizēšanu un izmaiņām NVO darba gaitā. Savukārt semināra otrā daļa ietver sabiedriska labuma statusa iegūšanu, ieguvumus un pienākumus, ziedojumu un sponsorēšanas atšķirības, ziedojumu līgumu un citus juridiskos aspektus.
 
Šāds seminārs notiks arī Alūksnē, 8. septembrī, kas ļauj semināra apmeklētājiem izvēlēties sev ērtāko semināra norises vietu un laiku. Nodarbības būs bez maksas. Vietu skaits ierobežots.
 
Papildu informācija:
Gundega Siliņa
Tālrunis: 27820430, 64281792