Padari apkaimi labāku – īsteno savu ieceri!

Padari apkaimi labāku – īsteno savu ieceri!

Tev ir ideja, kas sniegtu jaunas iespējas Tavā novadā vai pilsētā? Iesniedz to Valmieras novada fonda projektu konkursā “Sev, tev, novadam” un saņem finansējumu ieceres īstenošanai. Līdz 3. martam pirmajā kārtā nepieciešams vien pāris teikumu apraksts, idejas skice, bet pēc tam sekos apmācības Tavas idejas pilnveidei.

 

Ikviens cilvēks, cilvēku grupa vai biedrība ir aicināta palūkoties uz novadu vai pilsētu no iespēju perspektīvas. Tā ir iespēja labiekārtot apkārtējo vidi, rīkot pasākumus, apmācības, aicināt iedzīvotājus sadarboties un īstenot daudzas citas sabiedrībai nozīmīgas aktivitātes. Īpaši priecāsimies par idejām, kuras radušās Valmieras iedzīvotāju forumā vai pagastu apkaimes darbnīcās. Ar to rezultātiem var iepazīties sadaļā Noderīgi resursi.

 

Līdz šim šādā veidā iedzīvotāji sakopuši taciņas gar Gaujas Kazu krācēm, Ķoņu kalnā pakāpeniski tapusi estrāde, Vaidavā sakopotas vietējo iedzīvotāju prasmes un mājas produkcija. Savukārt par to, kā pērn Trikātā ierīkota dārzeņu dobe, labiekārtota Rencēnu kultūras nama virtuve un veikti daudzi citi labi darbi – varat lasīt ŠEIT.

 

Kā notiks projektu konkurss? Autori, kuri būs iesnieguši idejas līdz 3. martam, būs aicināti uz projektu rakstīšanas apmācībām 6. martā. Pēc šīm apmācībām iesniegto ideju varēs uzlabot un pilnveidot, lai jau otrā kārtā 17. martā iesniegtu pilnīgu projektu. Iesniegtās ieceres klātienē marta beigās vērtēs konkursa komisija un Ziedotāju kluba dalībnieki. Atbalstītās idejas varēs īstenot no aprīļa vidus līdz pat novembra beigām.

 

Būtiski, ka projektu konkursa krājkasi piepildījuši Valmieras apkaimes iedzīvotāju un Ziedotāju kluba labvēļu devums. Kopējais projekta finansējums ir 5 tūkstoši eiro, kas var būt arī viena projekta maksimālās izmaksas.

 

Vairāk informācijas  sadaļā "Īsteno ideju".