NVO apmācības par finansējuma piesaisti

 12. un 13. novembrī Valmierā notiks kārtējās nodarbības Vidzemes nevalstiskajām organizācijām – šoreiz par finansējuma piesaisti no dažādiem avotiem, lai nodrošinātu NVO eksistenci un mērķu sasniegšanu.
 
Pirmajā dienā filantropijas eksperte un Kopienu fondu kustības vadītāja Inese Danga sniegs ieskatu, kādas ir iespējas un kāpēc nepieciešams dažādot NVO finanšu avotus. Tālāk viņa vairāk stāstīs par ziedojumu piesaisti no privātpersonām un uzņēmumiem. Savukārt 13. novembrī VNF valdes priekšsēdētājs Ansis Bērziņš iepazīstinās ar iespējām gūt finansiālu atbalstu no ārvalstu organizācijām un stāstīs par sadarbības iespējām ar valsts un pašvaldību institūcijām.
 
Uz semināriem aicināti pārstāvji no ikvienas Vidzemes NVO. Tie notiks Valmierā, un iepriekš noteikti jāpiesakās Valmieras novada fondā, rakstot uz e-pastu vnf@vnf.lv vai zvanot pa tālruni 64281792 un 26136756 līdz 8. novembrim.
 
 
 Semināri pieejami bez maksas. Dalībnieku izmaksas sedz Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariāts.
 
Novembra beigās vēl gaidāmas apmācības par grāmatvedību un lietvedību.