Notiks seminārs par NVO grāmatvedību

NVO apmācības VidzemēValmieras novada fonds (VNF) turpina apmācību ciklu nevalstiskajām organizācijām un jau aicina uz trešo nodarbību – par NVO grāmatvedības kārtošanu. Īpaši gaidīti iesācēji, kuriem ir neliela pieredze darbā ar divkāršā ieraksta uzskaiti. Nodarbība notiks jau ceturtdien, 16. septembrī, plkst. 10:00, un uz to iepriekš jāpiesakās!
 
Semināra tiks runāts par divkāršā ieraksta grāmatvedības uzskaites pamatprincipiem, galvenajiem dokumentiem un kontu plānu, attaisnojuma dokumentiem un to kārtošanu. Atsevišķi tiks runāts arī par ziedojumu uzskaiti: to saņemšanu un izlietošanu, atsevišķu uzskaiti projektu vajadzībām, ar personālu saistītās finanses, bilances sagatavošanu, kā arī par atskaites formām Valsts ieņēmumu dienestam.
 
Nodarbību vadīs Inese Ločmele, Vidzemes reģionālā atbalsta centra “Dardedze” grāmatvede, pieredzējusi NVO un biznesa grāmatvede, kas ikdienā strādā gan ar ziedojumu, gan dažāda apjoma projektu uzskaiti. Seminārs ir bez maksas. Vietu skaits ierobežots.
 
Uz šo nodarbību aicinām pieteikties līdz 15. septembrim. Sīkāka informācija par pieteikšanos, kā arī pilns semināru norises grafiks pieejams fonda mājas lapā šeit.
 
Paralēli semināriem pieejamas arī individuālas konsultācijas par divām tēmām: par NVO grāmatvedību un par juridiskajiem jautājumiem – dokumentu sagatavošanu, noformēšanu, sapulces rīkošanas kārtību, efektīvu organizācijas pārvaldību utt. Uz konsultācijām iepriekš jāpiesakās Valmieras novada fondā pa tālruni 64281792.
 
Aicinām NVO no Valmieras apkaimes un visas Vidzemes izmantot šo iespēju un bez maksas rast atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem, lai arvien sekmīgāk sasniegtu savus mērķus, uzlabotu darbību un spēcīgāk strādātu mūsu sabiedrības labā! Iespēju nodrošina un finansiāli atbalsta Tieslietu ministrija un Sabiedrības integrācijas fonds, kuriem pateicoties šajā rudenī notiks vēl daudzas aktivitātes, par kurām informēsim tuvākajā laikā.
 
Papildu informācija:
Gundega Siliņa, Projekta koordinatore Valmierā
Tālrunis: 27820430, 64281792
 
 
 
NVO semināru norisi finansiāli atbalsta Tieslietu ministrija un Sabiedrības integrācijas fonds.