Notiks seminārs par NVO dibināšanu un sabiedriskā labuma statusu

 Valmieras novada fonds (VNF) turpina apmācību ciklu nevalstiskajām organizācijām un aicina uz otro nodarbību – NVO dibināšana un sabiedriskā labuma statuss. Īpaši gaidīti interesenti, kas tikai vēl vēlas dibināt biedrību vai fondu un gūt zināšanas par NVO darbības principiem. Nodarbība notiks ceturtdien, 2. septembrī, plkst. 10:00, un uz to iepriekš jāpiesakās!
 
 
Semināra pirmajā daļā tiks runāts par NVO dibināšanas dokumentiem un procedūrām, nodibinājumu un biedrības atšķirībām, efektīvu pārvaldes struktūru, pārvaldes sapulču organizēšanu, statūtu grozījumiem un citām izmaiņām NVO darba gaitā. Savukārt semināra otrā daļa ietver sabiedriska labuma statusa iegūšanu, ieguvumus un pienākumus, ziedojumu un sponsorēšanas atšķirības, ziedojumu līgumu un citus juridiskos aspektus. Semināru vadīs Valmieras novada fonda vadītājs Ansis Bērziņš.
 
Šāds seminārs notiks arī Alūksnē, kas ļauj semināra apmeklētājiem izvēlēties sev ērtāko semināra norises vietu un laiku. Visas nodarbības būs bez maksas. Vietu skaits ierobežots.
 
Uz šo nodarbību aicinām pieteikties līdz 1. septembrim. Sīkāka informācija par pieteikšanos, kā arī pilns semināru norises grafiks pieejams fonda mājas lapā šeit.
 
Paralēli semināriem pieejamas arī individuālas konsultācijas par divām tēmām: par NVO grāmatvedību un juridiskajiem jautājumiem – dokumentu sagatavošanu, noformēšanu, sapulces rīkošanas kārtību, efektīvu organizācijas pārvaldību utt. Uz konsultācijām iepriekš jāpiesakās Valmieras novada fondā pa tālruni 64281792.
 
Aicinām NVO no Valmieras apkaimes un visas Vidzemes izmantot šo iespēju un bez maksas rast atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem, lai arvien sekmīgāk sasniegtu savus mērķus, uzlabotu darbību un spēcīgāk strādātu mūsu sabiedrības labā! Iespēju nodrošina un finansiāli atbalsta Tieslietu ministrija un Sabiedrības integrācijas fonds, kuriem pateicoties šajā rudenī notiks vēl daudzas aktivitātes, par kurām informēsim tuvākajā laikā.
 
Papildu informācija:
Gundega Siliņa
Tālrunis: 27820430, 64281792
 
 
 
NVO semināru norisi finansiāli atbalsta Tieslietu ministrija un Sabiedrības integrācijas fonds.