Notiks seminārs par modernajām līdzekļu piesaistes metodēm

 Valmieras novada fonds sadarbībā ar jauno labdarības organizāciju “Labdarības faktors” piektdien, 25. februārī, pulksten 11:00 rīko apmācības “Jaunākās metodes organizāciju popularizēšanā un līdzekļu piesaistē”. Tajās bez maksas var piedalīties Vidzemes nevalstisko organizāciju, neformālo grupu un pašvaldības iestāžu pārstāvji.
 
Nodarbībā “Labdarības faktora” vadītāja Ilze Šēfere – Siliņa stāstīs par priekšnoteikumiem efektīvai līdzekļu piesaistei, īpašu uzmanību pievēršot mūsdienu risinājumiem un sociālajiem tīkliem – draugiem.lv, Twitter pielietojumam, organizāciju mājas lapām un jaunajai ziedojumu piesaistes platformai LabdaribasFaktors.lv. Iespējams, dažkārt mēs reģionos pārāk zemu novērtējam interneta sniegtās iespējas. Tāpat runāsim par stāstu un fotogrāfiju nozīmi ziedojumu piesaistē.
 
 
Uz semināru iepriekš jāpiesakās līdz 23. februārim, rakstot uz e-pastu vnf@vnf.lv vai zvanot pa tālruni 64281792 un 20258200. Norises vieta – Valmieras integrētā bibliotēka.
 
 
Lai dotu iespēju pie viena Valmieras apmeklējuma gūt vairākus labumus, tieši pirms līdzekļu piesaistes apmācībām, pulksten 10:00, notiks arī seminārs par Valmieras novada fonda jauno ideju konkursu Labo darbu programmā. Vairāk informācijas par to sekos šīs nedēļas laikā.