Neturi ideju kabatā!

Labo darbu programmaVēl līdz 12. aprīlim ikviens valmierietis var pieteikt savu ideju kopienas dzīves uzlabošanai. Labo darbu programmas 2012. gada projektu konkursa “Dari sev un citiem” 1. kārtā jāiesniedz vien īss, pamatots savas idejas apraksts, bet pēc apmācībām, kas notiks 19. aprīlī, vēl nedēļu varēs strādāt pie izvērstāka projekta idejas pieteikuma.
 
Labo darbu programmā fonds atbalsta tā brīža aktuālākās vajadzības. Līdzīgi kā pērn, arī šogad projektu konkursa galvenais uzsvars likts uz iedzīvotāju savstarpējās sadarbības veicināšanu, pašpalīdzības iespēju pilnveidošanu un brīvprātīgā darba vairošanu. Īpaši gaidīsim projektus par Valmieras 2. Iedzīvotāju forumā paustajām iecerēm un idejām – kā mēs paši varam palīdzēt sev un līdzcilvēkiem!
 
Pateicoties fonda ziedotājiem un Britu padomes atbalstam, iedzīvotāju ideju realizācijai pieejami 4500 latu. Šī nauda tikpat labi var atbalstīt piecus, sešus nelielus projektus, kā vienu lielāku un vērienīgāku ideju. Svarīgs ir ilgtermiņa ieguvums – fonds vēlas dot startu, lai šīs idejas nākotne būtu iespējama arī bez fonda turpmāka finansējuma.
 
Aicinām ļauties radošam domas lidojumam un pieteikt konkursam visdažādākās idejas, kas rosinātu, piemēram, paaudžu sadarbību, savstarpēju informācijas un pieredzes apmaiņu, veicinātu brīvprātīgo darbu un citus kopienas pašpalīdzības pasākumus. Plašāka informācija par šo ideju konkursu, kā arī 2. Valmieras Iedzīvotāju foruma rezultāti pieejama fonda mājas lapas sadaļā “Paveiktais”. Iepriekšējos gados Valmieras novada fonds vietējo iedzīvotāju un NVO projektiem ir piešķīris 40 tūkstošus latu, kā rezultātā ir īstenotas jau teju 100 lielākas un mazākas idejas visā Valmieras rajonā.