Liekās un labās mantas ziedo labdarībai

Liekās un labās mantas ziedo labdarībai

Tuvojas pavasara tīrīšana, aicinām ikvienu atbrīvoties no liekajām, bet lietojamām mantām un tās ziedot Valmieras novada fonda Labdarības noliktavai. Tur grūtībās nonākušie cilvēki varēs saņemt materiālu atbalstu, kas viņiem dažādu iemeslu ir nepieciešama.

 

Gaišājā laikā mēs katrs vēlamies atbrīvoties no liekā. Bieži vien saprotam, ka mantas, kas stāv plauktos, skapjos un citviet mūsu saimniecībā vairs nerod pielietojumu, taču ir labas un lietošanai derīgas citiem. Tās var būt drēbes, apavi, šķīvji, sadzīves tehnika, mēbeles – lietas, kas citiem būtu ļoti noderīgas.

Ja vēlaties ziedot lielgabarīta mantas (sadzīves tehniku, mēbeles – skapjus, gultu, galdu u.c.), tad varat to pieteikt zvanot uz telefona numuru 64281792, mob. 20258200, vai rakstot uz e-pastu uz vnf@vnf.lv Vēlēsimies uzzināt lietas raksturojumu, laiku līdz kuram vēlaties atbrīvoties no lietas un Jūsu kontaktinformāciju. Ja vēlaties ziedot drēbes, apavus un rotaļlietas aicinām tās nogādāt Valmierā, Labdarības noliktavā otrdienās un ceturdienās no plkst.12.00 līdz plkst. 18.00, Garā ielā 10 (ieeja no pagalma puses).

Palīdzot citiem Tu ienesīsi gaišumu savās un kādas citas ģimenes mājas.

Valmieras novada fonds ir mūsdienīga labdarības organizācija, kura darbojas, lai būtu par partneri tiem, kuri vēlas ziedot, un tiem, kuri vēlas īstenot sabiedrībai svarīgus projektus. Fonda mērķis ir attīstīt mērķtiecīgas ziedošanas tradīcijas Valmierā un Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu un Rūjienas novadā.