Līdzjūtība Alekseja tuviniekiem

 “Dzīve pati ir tikai acumirklis” (Oskars Vailds).
Valmieras novada fonds izsaka visdziļāko līdzjūtību Alekseja Cīruļa vecākiem, tuviniekiem un draugiem.
 
Vēl pirms mēneša septiņpadsmitgadīgais valmierietis Aleksejs Cīrulis pat nenojauta par tuvojošos nelaimi. Ārsti jaunietim konstatēja ļoti smagu slimību, kuras ārstēšanai steidzami jāveic dārga operācija. Īsā laikā tika atrasta slimnīca, atvērts ziedojumu tālrunis un darīts viss iespējamais, lai uzsāktu dzīvības glābšanu.
 
Liels paldies tiem daudzajiem ziedotājiem, kuri zvanīja uz labdarības tālruni un cerēja kopā ar tuviniekiem! Cerību deva arī mūsu valsts, piešķirot naudu operācijai.
 
Cerēja arī ārsti. Pirms nedēļas Alekseju aizveda uz Esenes klīniku Vācijā, lai sagatavotos nopietnajai operācijai. Taču tur ārsti konstatēja, ka ir jau par vēlu. Dienu no dienas Alekseja stāvoklis kļuva arvien smagāks, un vairs pat nebija iespējams puisi atvest atpakaļ uz dzimteni. Sestdienas vakarā slimība ņēma virsroku…
 
Šobrīd tuvinieki kārto formalitātes, lai Alekseju varētu nogādāt Valmierā. Pateicoties jūsu ziedojumiem un Latvijas vēstniecības atsaucībai, tuvākajās dienās puisi varēs guldīt dzimtās zemes klēpī.
 
 
Pa labdarības tālruni no jūnija vidus līdz šodienai (28. jūlijam) valmierieši ir saziedojuši 1390 latus, bet vēl 265 latus savāca VNF jaunieši Velo modes skatē pilsētas svētku laikā. Šī nauda šobrīd tiks izmantota Alekseja repatriācijas izdevumiem, proti, dokumentācijas kārtošanai un transportam no Vācijas uz Latviju.
 
Vēlreiz paldies visiem valmieriešiem par atsaucību!