Labdarības noliktava gada laikā palīdzējusi 600 ģimenēm

 Šonedēļ Valmieras novada fonda un Sarkanā Krusta kopīgi veidotajai Labdarības noliktavai Valmierā aprit pirmā gadskārta. Tas ir īstais brīdis atskatīties uz skaitļiem un uz sasniegumiem. Labdarības noliktavas žurnāla 3500 cilvēku ieraksti rāda, ka saņemtas un izsniegtas vairāk nekā 10 tonnas apģērba, 15 tonnas pārtikas, vairāki tūkstoši trauku, rotaļlietu un arī lielāku sadzīvē noderīgu priekšmetu.
 
Labdarības noliktava Valmierā, Stacijas ielā 26, durvis vēra pērnā gada 11. februārī. Jau toreiz tā tapa, pateicoties nesavtīgam brīvprātīgo atbalstam. Pieredzējuši būvniecības meistari un asistenti izremontēja un iekārtoja telpas. Savukārt brīvprātīgās dežurantes Ināra, Velta un Valda ik otrdienu un ceturtdienu pēcpusdienās laipni apkalpo gan ziedotājus, gan palīdzības saņēmējus. Gada garumā roku pielikuši arī daudzi citi brīvprātīgie palīgi, kuru kopējais ieguldītais laiks mērāms aptuveni 1500 stundu garumā.
 
17. februārī Valmieras novada fonds saka paldies. Paldies brīvprātīgajiem, paldies atbalstītājiem – Valmieras pašvaldībai, SIA “ABE grīdas segumi” un Valmieras teātrim, paldies atsaucīgajiem kaimiņiem – Kristīgajam Žēlsirdības centram un mājas pārvaldniecei Oļai Popjukai par sapratni un palīdzību. Tikpat liels paldies visiem ziedotājiem!
 
Palīdzību Labdarības noliktavā ir saņēmušas aptuveni 600 ģimenes Valmieras apkaimē, nemaz neskaitot daudzos “izbraukumus” uz novadiem. Pateicoties atsaucīgiem ziedotājiem, ļaudis ir tikuši ne vien pie drēbēm un apaviem, bet arī pie sadzīves tehnikas, mēbelēm, pārtikas, traukiem, rotaļlietām, somām, velosipēdiem, pat pie tualetes poda un akvārija.
 
 
Neskaitāmi ziedotāji ir atzinīgi novērtējuši iespēju lietotas, bet joprojām derīgas mantas nodot “jaunā dzīvē”, nevis izmest miskastē. Īpaši priecājamies, kad saņēmēju ģimenes pēc brīža pašas kļūst par devējām, piemēram, zīdaiņu mantas nesot atpakaļ un tā dodot iespēju tās nodot nākamajiem.
 
Labdarības noliktava turpina darbu un aicina ikvienu ziedot dažādas noderīgas mantas. Otrdienās un ceturtdienās no plkst. 12:00 līdz 18:00 esat gaidīti Stacijas ielā 26. Ļoti priecāsimies, ja vēlēsieties pievienoties brīvprātīgo dežurantu rindām. Ja ir vēl kādas idejas vai jautājumi, sazināties var ar Valmieras novada fondu pa e-pastu vnf@vnf.lv vai pa tālruņiem 64281792 un 20258200.