Labdarības noliktava – draugs pavasara tīrīšanai

Labdarības noliktavaAprīlī un maijā, kad daba mostas, ļaudis pārņem rosība, gribas izrevidēt skapjus un plauktus un izmest to, kas ir nederīgs. Taču reizēm starp nederīgām mantām pagadās arī labas un vēl lietojamas, ko žēl iemest atkritumos. Tad šai lietai īstā vieta ir Valmieras novada fonda Labdarības noliktavā (Garā ielā 10, Valmierā). Tur it visam atrodas savs saimnieks – kāds, kuram finansiālie apstākļi liedz iegādāties to, kas dzīvē nepieciešams.
 
Labdarības noliktava apmeklētājiem ir atvērta ik otrdienu un ceturtdienu laikā no 12:00 līdz 18:00. Šajā laikā uz noliktavu iespējams nogādāt visu, kas pašu saimniecībā kļuvis lieks, bet joprojām ir labs un lietojams. Apavi, trauki, rotaļlietas, gultas veļa, sporta inventārs, tas viss un vēl daudzas citas lietas te iegūst savu otro elpu.

Taču dažkārt gribas atvadīties ne tikai no mazām un viegli pārnēsājamām lietām, bet arī no kā lielāka, piemēram, mēbelēm vai sadzīves tehnikas. Arī tad Labdarības noliktava ir īstais palīgs. Valmieras novada fondā ar lūgumu palīdzēt sagādāt ikdienā nepieciešamas lietas – gultas, krēslus, bērnu ratus, skapjus, plītis, veļasmašīnas (pat “Rīga”) – vērsušās daudzas mazturīgas Valmieras apkaimes ģimenes. Labdarības noliktavas telpas ir ierobežotas, tādēļ ziņas par lielākiem ziedojumiem lūdzam nodot Valmieras novada fonda Labdarības noliktavā vai zvanot uz fondu 64281792, mob. 20258200.
 

Neizmet ārā to, kas citiem var noderēt! Nes to uz Labdarības noliktavu!