Labdarības istaba “Valletā”

Labdarības istaba “Valletā”

Pagājušās nedēļas nogalē, 16. novembrī, tirdzniecības centrā “Valleta” sadarbībā ar Valmieras novada fondu (VNF) tika atklāta Labdarības istaba “Dāvā bērniem prieku”. Līdz pat gada beigām tur atradīsies kaste, kurā ikvienam ir iespēja ziedot bērnu apavus, apģērbus un rotaļlietas mazturīgām ģimenēm.

 

Labdarības istabas atklāšanu ar muzikāliem sveicieniem piepildīja Valmieras jaunatnes centra “Vinda” dziedošie “Ķipari”. Nelielais koncertiņš radīja patīkamu noskaņu atnākušajiem viesiem, kas bija izrāvušies no TC “Valleta” sešu gadu svinību aktivitātēm. Pasākuma laikā fonds iepazīstināja ar līdz šim paveikto un darbības plānu nākamajiem gadiem. Tapa arī lielāku un mazāku bērnu zīmējumi, kuri joprojām apskatāmi Labdarības istabā. Arī Basketbola kluba “Valmiera” atraktīvais talismans Wolmārs bija daudzu bērnu uzmanības centrā, gan bildējoties, gan vienkārši jautri dauzoties kopā ar viņiem.

 

Pirmo ziedojumu bija sagādājuši SIA “Narrvesen Baltija”, BK Valmiera, Valmieras pašvaldības un Valmieras novada fonda pārstāvji. Bija ieradušās arī vairākas ģimenes, kuras rada iespēju ziedot, parādot pārējiem “Valleta” apmeklētajiem, ka ziedot var ikviens.

 

Valmieras pašvaldības izpilddirektora vietniece Evija Voitkāne izteica gandarījumu par valmieriešu aktivitāti labdarības jomā un spēju dot citiem to, kas viņiem vajadzīgs. “Dod un Tev tiks dots,” viņas vārdi, kas ļoti patiesi raksturo atklāto istabu.

 

Visas ziedotās mantas Jaunā gada sākumā nonāks VNF Labdarības noliktavā. To ik nedēļu apmeklē neskaitāmas mazturīgās ģimenes, kurām saziedotās lietas ir ļoti noderīgas. Tāpēc aicinām ikvienu iegriezties TC “Valleta” ceturtajā stāvā, kur Labdarības istabā “Dāvā bērniem prieku” ir novietota kaste, kura gaida tīrus, lietojamus bērnu apavus, apģērbus un rotaļlietas.

 

Atgādinām, ka joprojām otrdienās un ceturtdienās Valmierā, Garā iela 10, Labdarības noliktavā no plkst. 12:00 līdz 18:00 ir iespēja ziedot ne tikai mantas bērniem, bet arī citas lietas, kas pašiem ir kļuvušas nevajadzīgas, bet citiem būtu vēl izmantojamas.

 

Līdztekus jāpiemin, ka veiksmīga Labdarības noliktavas un VNF darbība iespējama pateicoties EEZ finanšu instrumentam un Borisa un Ināras Teterevu fondam. Tādejādi fonds var nodrošināt atbalstu sabiedrības aktuālākajām vajadzībām.